Susitikta su streikuojančiais Žiežmarių gimnazijos mokytojais

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir Administracijos direktorius Česlovas Neviera š. m. kovo 2 dieną lankėsi Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijoje, kur susitiko su šiuo metu vieninteliais rajone streikuojančiais mokytojais.

Kartu su Savivaldybės meru ir Administracijos direktoriumi susitikime dalyvavo Savivaldybės mero patarėjas Romualdas Kubiakas. Tai buvo jau antrasis savivaldybės vadovų susitikimas su mokytojų profsąjungų atstovais per pastarąsias dvi savaites.

Susitikimo metu savivaldybės vadovai išreiškė savo bei mokinių tėvų susirūpinimą, ragino mokytojus užbaigti streiką ir visus aktualius klausimus spręsti derybomis, taip pat buvo išklausyta mokytojų pozicija ir reikalavimai. Buvo sutarta, kad Kaišiadorių rajono savivaldybė kreipsis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę ir Lietuvos savivaldybių asociaciją su prašymu ieškoti galimybių atsižvelgti į mokytojų reikalavimus ar ieškoti kompromisų, siekiant užbaigti mokytojų streiką ir grįžti prie normalaus ugdymo proceso. Atitinkamus raštus nurodytoms institucijoms Kaišiadorių rajono savivaldybės meras V. Tomkus pasirašė kovo 3 dieną.

DĖL KREIPIMOSI Į LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĘ

DĖL MOKYTOJŲ STREIKO

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.