Sustiprintos ugniagesių pajėgos gesino gyvenamąjį namą Rumšiškėse (papildyta)

Lapkričio 22 dienos rytą, 9 val. 19 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, Ąžuolų gatvėje dega gyvenamasis namas. Į įvykio vietą išsiųstos Kaišiadorių PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Atvykus į gaisro vietą buvo paskelbtas aukštesnis pavojaus lygis – į gaisro vietą papildomai išsiųstos ugniagesių pajėgos iš Kauno ir Pravieniškių. Gaisravietėje dirba Kaišiadorių PGT ugniagesiai, Rumšiškių, Žiežmarių, Pravieniškių ugniagesių komandos ir ugniagesiai iš Kauno. Laimei, ugniagesiams pavyko greitai suvaldyti liepsnas ir papildomos pajėgos gaisravietėje neužsibuvo. Pirminiais duomenis žmonės gaisro metu taip pat nenukentėjo.

PAPILDYTA

Kaip skelbiama ugniagesių gelbėtojų suvestinėje, gelbėtojams buvo pranešta, kad dega dviejų aukštų mūrinis namas, per stogą eina dūmai. Pirmieji ugniagesiai gaisro vietoje jau buvo po 9 min. nuo gauto pranešimo. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė namo mansarda ir priblokuotas garažas. Pats namas 12 x 8 m, sublokuotas su 5 x 3,5 m garažu.

Atvykę į gaisravietę ugniagesiai atjungė elektrą, išnešė dujų balioną. Gaisro metu išdegė garažo vidus, nuardyta 25 m² garažo skardinio stogo, sudegė stogo konstrukcijos. Aprūko ir išdegė 12 x 8 m namo palėpės, nuardyta 24 m² namo skardinio stogo. Pirmas aukštas sulietas vandeniu. Ugniagesiams pavyko išsaugoti 14 x 9 m dydžio medinį ūkinį pastatą, kuris stovėjo vos už 8 m nuo gaisravietės.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto