Sustiprintos ugniagesių pajėgos Kaišiadorių rajone gesino durpingą pievą

Liepos 1 dienos rytą, 8 val. 46 min., buvo gautas pranešimas iš Kaišiadorių PGT vyr. specialisto, kad Kaišiadorių rajone, Paparčių seniūnijoje, Palapojės kaime, dega durpynas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos ugniagesių pajėgos.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams degė 10 arų durpingos pievos. Kaišiadorių rajono savivaldybė gaisrui gesinti patelkė techniką. Nuo atviro vandens šaltinio buvo nutiesta 120 m magistralinė linija į melioracijos griovį, iš griovio buvo padarytas dirbtinis vandens telkinys ir iš jo 2 moto pompomis paduodamas vanduo į gaisravietę. Dirbo 2 B tipo vandens švirkštai. Pagalbinius darbus atliko vienas savivaldybės ekskavatorius, kuris apkasinėjo gaisravietę perimetru 1,5 m gylio iki kieto grunto. Viso gaisravietėje buvo 4 ugniagesių autocisternos ir štabo automobilis, dirbo 6 VPGT ugniagesiai, 6 savivaldybių ugniagesiai, vyr. specialistas ir skyrininkas. Gaisras buvo likviduotas tik 16 val. 50 min.

Kaišiadoriečiams.lt žiniomis, tai jau trečias gaisras toje pačioje durpingoje pievoje per kelis mėnesius. Tai tik parodo, kokie yra pavojingi durpynų gaisrai ir kaip sunku su jais kovoti.