Sustiprintos ugniagesių pajėgos naktį skubėjo į gaisrą Gudienoje

Birželio 1-ios naktį, 37 min. po vidurnakčio, ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, Pievų gatvėje atvira liepsna dega arba namas, arba šalia jo esantis ūkinis pastatas.

Pirmieji ugniagesiai gaisravietėje pasirodė vos už 4 min. nuo gauto pranešimo pradžios. Jiems atvykus atvira liepsna degė ūkinis pastatas ir buvo pradėjęs degti už vieno metro esantis garažas, kuris priblokuotas prie gyvenamojo namo. Nedelsiant buvo paskelbtas aukštesnis pavojaus lygis ir į gaisravietę išsiųstos papildomos ugniagesių pajėgos – viso 5 autocisternos.

Pats ūkinis pastatas 5×8 m dydžio. Viena jo dalis (5×6 m) rąstinė, kita – (5×2 m) karkasinė, stogas dengtas šiferiu. Gyvenamasis namas, prie kurio priblokuotas pradėjęs degti garažas, vieno aukšto, su palėpe, 8×13 m dydžio, viena dalis (8×8 m) medinė, kita – (5×8 m) mūrinė, stogas taip pat dengtas šiferiu. Prie namo problokuotas mūrinis garažas 3×6 m dydžio.

Gaisro metu nudegė apie 40 m2 ūkinio pastato stogo, stipriai apdegė sienos, medinė perdanga ir viduje buvę namų apyvokos daiktai. Taip pat nudegė prie namo problokuoto garažo stogas (18 m2), sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė mūrinės namo dalies stogo konstrukcijos (apie 10 m2), išdužo 2 namo langai. Gaisro gesinimui buvo nutiesta 100 metrų ilgio magistralinė vandens linija iš gaisrinio hidranto.

Laimei, liepsnos buvo pastebėtos laiku ir skubiai atvykę ugniagesiai užkirto kelią didesnei nelaimei. 1 val. 15 min. gaisras jau buvo likviduotas.