Sužinoję šios gražuolės profesiją liksite netekę žado (foto)

Izraelietės Marios Miri Domark apvalios kūno formos ir išvaizda patraukia kone kiekvieno vyro dėmesį. Ir, ko gero, visi iškart pagalvoja, kad jos pagrindinis darbas yra modelio karjera. Tačiau tik ne šios gražuolės… Maria Miri Domark yra Izraelio ginkluotojų pajėgų kariškė.

Pagal 2014 metų vertinimą (Global Firepower) Izraelio ginkluotosios pajėgos yra 11 vietoje pasaulyje pagal pajėgumą. Jas sudaro sausumos, jūrų ir oro pajėgos. Izraelio ginkluotose pajėgose kiekvienas šalies pilietis turi tarnauti 3 metus. Į armiją taip pat yra šaukiamos ir moterys. Vienintelis moterų ir vyrų skirtumas Izraelio armijoje – moterys nesiunčiamos į pavojingus regionus.

Šviesiaplaukė Maria yra tituluojama gražiausia Izraelio armijos mergina. O tai jai suteikia dar daugiau motyvacijos savo socialinių tinklų paskyrose publikuoti seksualias nuotraukas ir taip įaudrinti ne vieno vyro fantazijas. Socialiniuose tinkluose Maria seka tūkstančiai jos gerbėjų. Kai kurie net juokauja, kad, jeigu jai tektų vykti į pavojingą regioną, tai joks priešas neišdrįstų prieš ją pakelti ginklo.