Svarstyklės – motyvacija sportui

Nesvarbu, ar norite numesti, išlaikyti ar priaugti svorio, gali būti naudinga investuoti į aukštos kokybės svarstykles.

Pavyzdžiui, atlikti tyrimai parodė, kad reguliarus savęs svėrimas gali padėti numesti svorio, kitaip tariant, motyvuoti, ir ilgainiui lengviau laikytis sveikų įpročių.

Tačiau, kadangi rinkoje yra gausus pasirinkimas, gali būti sudėtinga išsiaiškinti, kurios svarstyklės nėra pervertintos ir yra vertos kiekvieno cento.

Į ką atkreipti dėmesį perkant svarstykles

Ieškant naujų svarstyklių, reikia atsižvelgti į daugybę aspektų.

Žinoma, tikslumas yra viena iš svarbiausių savybių, nes tai užtikrina tikslius matavimo duomenis.

Svarstyklių kaina, išvaizda, naudojimo paprastumas ir technologinės galimybės yra kiti aspektai, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti.

Be to, kai kuriems vartotojams gali prireikti papildomų funkcijų, kad būtų patenkinti specialūs poreikiai, pavyzdžiui, ryškesnis ekranas arba didesnė svėrimo platforma.

Be to, sportininkai ir besilaikantys dietos gali norėti ieškoti svarstyklių, kurios seka kitus kūno sudėties matavimus, pvz., kūno masės indeksą (KMI), kuris yra kūno riebalų matas, apskaičiuojamas naudojant ūgį ir svorį.

Nors KMI ne visada tikslus ir neskiria liesos masės ir riebalų masės, jis gali padėti nustatyti sveiką svorio diapazoną pagal Jūsų ūgį.

Kai kurios svarstyklės taip pat matuoja kitus kūno sudėties aspektus, įskaitant raumenų masę, kūno riebalų procentą ir kūno skysčius. Šie rodikliai taip pat gali būti naudingi stebint Jūsų sporto rezultatų pažangą ir sveikatą.

Štai keletas geriausių svarstyklių, padėsiančių pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.

1. B. WELL kūną analizuojančios diagnostinės svarstyklės TH-168BT

Tai didelio tikslumo svarstyklės, kurios turi platų svėrimo diapazoną iki 180 kg ir leidžia valdyti net nedidelius svorio pokyčius. Diagnostinės svarstyklės prisijungia prie „Fitbrick“ programėlės per Bluetooth ir leidžia greitai analizuoti Jūsų kūno sudėtį. Taip pat rasite kūno masės indekso (KMI) analizę. Jos rodo kūno riebalų masės procentą. Ant platformos esančių elektrodų dėka svarstyklės siunčia silpną mažo intensyvumo elektros srovę, kuri praeina per kūno masę ir nustato kūno riebalų procentą. 

2. B. WELL skaitmeninės svarstyklės PRO-166

Jos taip pat turi platų svėrimo diapazoną iki 180 kg ir leidžia valdyti net nedidelius svorio pokyčius. Įdiegta 4 didelio tikslumo jutiklių sistema: prietaisas gauna informaciją iš keturių jutiklių, kad būtų galima tiksliau išmatuoti. Saugus grūdintas svarstyklių stiklas. Prietaisas pagamintas iš patvarios, saugios 6 mm stiklo platformos. Pasižymi stilingu ir unikaliu dizainu.

3. MEDISANA svarstyklės BS 430

Kūno analizės svarstyklės BS 430 matuoja ne tik kūno svorį. Itin jautriais nerūdijančio plieno elektrodais jos nustato tikslius kūno riebalus, vandens ir raumenų masę. Visų šių vertybių sąveika yra esminis elementas, norint sveikai pasiekti svorio tikslus kartu su veiksmingomis kūno rengybos programomis. Didelis LCD ekranas su baltais šviečiančiais skaitmenimis ir ryškiai mėlynu foniniu apšvietimu lengvai skaitomas net esant prastam apšvietimui.

Nr. 22/22

Naujienos iš interneto