Tėvas šovė į dukrą ir jos sugyventinį, padegė namą bei nusišovė pats

Šiąnakt protu nesuvokiamas nusikaltimas buvo įvykdytas Karmėlavoje, kur tėvas bandė nužudyti savo dukrą su jos sugyventiniu, padegė namą bei nusišovė pats.

Kaip informuoja Policijos departamentas, gegužės 18 d., apie 1 val. nakties, Kauno rajone, Karmėlavoje, gyvenamajame name, konflikto metu vyras (gimęs 1960 m.) iš neteisėtai laikomo pistoleto (markė ir kalibras nustatinėjami) iššovė šūvius į dukterį (gimusią 1995 m.) ir jos sugyventinį (gimusį 1993 m.) bei, padegęs gyvenamąjį namą, nusišovė pats.

Policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą, namo antras aukštas jau degė atvira liepsna, girdėjosi pagalbos šauksmas. Policijos pareigūnas (kinologas) priėmė žaibišką sprendimą daužti langą – panaudojęs kirvuką ir laužtuvą pateko į vidų. Policijos pareigūnas pirmame aukšte pamatęs merginą, išnešė ją į lauką (dalinai sąmoningą). Laukdamas, kol atvažiuos greitoji, suteikė jai skubią pirmąją pagalbą. Moters sugyventinis iššoko iš degančio namo antro aukšto. Nukentėjusioji dukra (dėl šautinės žaizdos krūtinėje) ir jos sugyventinis (dėl šautinės žaizdos rankoje) paguldyti į ligoninę.

Apie degantį namą policijos pareigūnas pranešė ugniagesiams gelbėtojams. Į gaisro vietą buvo atsiųstos 5 autocisternos ir štabo automobilis.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto