Ties Grabučiškių kaimu pareigūnams įkliuvo neblaivus Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas

Nacionalinė teismų administracija išplatino pranešimą, kad šiandien vakare buvo gautas LRT.lt  žurnalisto paklausimas apie galimai automobilį vairavusį neblaivų Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėją. Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla šią informaciją patvirtino ir nurodė, kad  šiandien pavakare Kauno rajone buvo sustabdytas automobilį vairavęs neblaivus Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Arvydas Daugėla.

Teisėjų tarybos vadovybė nedelsdama informavo Lietuvos Respublikos Prezidento instituciją apie šį įvykį.

Pagal Konstituciją ir Teismų įstatymą Respublikos Prezidentas priima dekretą kreiptis į Teisėjų tarybą dėl patarimo atleisti teisėją iš pareigų pažeminus teisėjo vardą. Teisėjo įgaliojimai sustabdomi iki bus priimtas sprendimas dėl teisėjo atleidimo iš pareigų.

Kaip sakė Kauno apskr. VPK atstovai, policijos pareigūnams buvo pranešta, kad kelyje A1 automobilį vairuoja galimai neblaivus asmuo. Kaišiadorių rajone, A1 kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, 84-ame kilometre, ties Grabuciškių kaimu, policijos pareigūnai sustabdė „Mercedes Benz S 320 CDI 4MATIC“ markės automobilį, kurį vairavo teisinę neliečiamybę turintis Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas. Patikrinus neblaivumą jam buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,84 prom.