Tinkamo autoserviso pasirinkimas. Ką reikia įvertinti?

Džiugu, kad nagingi lietuviai, esant mašinos problemoms, nebebando jų spręsti patys, tačiau keliauja į servisus, kur gauna ne tik profesionalią pagalbą, tačiau ir patarimus, kurie gali padėti užkirsti kelią problemos pasikartojimui ateityje.

Kadangi autoservisas Panevėžyje Autoaivas, kaip ir kituose šalies miestuose, dažnai akcentuoja kokybe, suprantama, kad tikrai ne visi gali pasiūlyti vienodai geras paslaugas.

Žemiau pateiksime aspektus, kurie gali padėti Jums susiaurinti paieškas ir padėti rasti tai, ko reikia Jūsų automobiliui ir kas atitinka Jūsų piniginės poreikius.

Paslaugų įkainiai – vienas svarbiausių aspektų?

Kad ir kokių paslaugų reikia, daugeliui žmonių kainos yra vienas svarbiausių aspektų, kuris vertinamas renkantis servisą. Kadangi šiuo metu su kainomis galima susipažinti internete – tai padeda sutaupyti daug laiko.

Atminkite, kad dažniausiai perkant paslaugų komplektus, o ne vieną darbą – komplektas kainuoja pigiau. Taigi, įvertinkite, ar nereikia pilnai, vienu kartu sutvarkyti mašinos nuo A iki Ž.

Kokios paslaugos teikiamos?

Internete galima pamatyti – kokias tiksliai paslaugas teikia tam tikras servisas. Visada geriausia yra tartis su tais, kurių paslaugų spektras yra platus. Tai didina tikimybę, kad rasite tuos, kurie tikrai gebės išspręsti problemą, kokia ji yra. Taip pat nepamirškite, kad greta konkrečių gedimų šalinimo verta žiūrėti, ar įmonė teigia kompiuterinės diagnostikos paslaugas. Patogu, kai problema yra diagnozuojama dar tuomet, kai ji yra ankstyvame lygyje.

Kitų žmonių nuomonės

Renkantis servisą taip pat visada galite remtis kitų žmonių nuomonėmis. Komentarai bent jau padeda susidaryti nuomonę apie tai, ko galima tikėtis. Kol vienos įmonės yra labai giriamos bei vertinamos, tuo tarpu kitos dažniausiai ne tokios palankios. Natūralu, kad tas pats servisas gali būti apipintas labai įvairia informacija. Juk  vieni gauna geresnes paslaugas, o kiti turi labai didelius lūkesčius, kurie ne visada yra patenkinami. Visgi, kai nuomonių apie konkretų servisą yra labai daug ir jos labai panašios – tai padeda susidaryti vaizdą apie paslaugas, kurios teikiamos.

Lokacija – svarbi?

Kai kurie žmonės renkasi servisus ne pagal paslaugų kokybę, tačiau pagal tai – kaip jie yra arti namų. Ne visiems tai svarbu, tačiau kai kuriems – taip,  kadangi norisi kuo greičiau nuvežti ir atgauti automobilį, juolab, kad tai nereikalautų papildomo laiko.

Gedimų šalinimo trukmė

Taip, kinta ir laiko tarpas, kiek gedimas bus šalinamas. Kai tiksliai žinote mašinos problemą – galima pateikti užklausą kitiems servisams. Jie įvertins savo laiko galimybes ir Jums atsakys – kiek maždaug laiko tvarko. Tuomet rinkitės tą opciją, kuri Jums tinka. Žinoma, greitis daugeliui yra svarbus, tačiau nepamirškite, kad jis negali būti svarbiausias.

Garantijoms – daugiau dėmesio

Taip pat siūlome žiūrėti, ar servisas atliktiems darbams teikia garantijas. Tai suteikia daugiau saugumo, kad gausite tokias paslaugas, kokios Jums yra reikalingos. Svarbiausia, kad garantijos būtų ne žodinės, tačiau rašytinės. Gera žinoti, kad prireikus pakartotinio tvarkymo – jis bus suteiktas. Ir jums tai nieko nekainuos. Ne visi servisai tokie lankstūs, tad domėkitės kiekvienu asmeniškai.

Jeigu šiuo metu Jus domina autoservisas Panevėžys, kadangi mašina važiuoja ne taip sklandžiai kaip iki šiol – siūlome Jums atsakingai ieškoti įmonės ir svarbiausia – nelaukti. Kuo greičiau problema bus pradedama spręsti – tuo greičiau ir pigiau ji bus sutvarkoma. Tai yra faktas.

Nr. 22/57