Tradicinis bėgimas aplink Žaslių ežerą

Liepos 25 dieną visi bėgimo mėgėjai susirinko į jau tradicinį tapusį bėgimą aplink Žaslių ežerą. Šiemet tai buvo jau šešioliktas kartas, kuomet organizuojamas šis bėgimas bei 8-asis Lietuvos bėgimo turės etapas. Sekantys keturi Lietuvos bėgimo taurės etapai vyks Biržuose, Plungėje, Pakruojyje ir Rumšiškėse.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, bėgimas sulaukė didelio dalyvių skaičiaus – jų dalyvavo apie 200. Bėgikai galėjo varžytis skirtingo ilgio trasose – 1 km, 3 km arba 8 km, kurias sudarė asfalto danga, žvyrkelis, miestelio gatvės ir lauko keliukai. Kaip ir buvo galima tikėtis – daugiausia bėgikų varžėsi 8 km ilgio trasoje.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Tadas Pavolis, o moterų grupėje nugalėjo Loreta Bliujienė. Visi varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Kaišiadorių rajono savivaldybės prizais buvo apdovanoti absoliutūs moterų ir vyrų grupių bėgimo nugalėtojai. Prie apdovanojimų taip pat prisidėjo ir Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus bei Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, kurie įteikė specialius prizus.

Viso renginio metu Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro darbuotojai varžybų svečius bei dalyvius vaišino gardžia žuviene, šalta gira ir name duona.

Nuotraukos Giedrės Streikauskaitės ir Viktoro Pinkevičiaus