Tragiškas eismo įvykis Kaišiadorių rajone: vienas asmuo žuvo vietoje (foto, video)

Birželio 20 dieną, 15 val. 10 min., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Bublių kaime, Strėvos gatvėje lengvasis automobilis nuvažiavo nuo kelio, yra sužeistų asmenų. Į nelaimės vietą nedelsiant buvo išsiųsti net trys medikų ekipažai, keturios ugniagesių gelbėtojų komandos (buvo iškviesto papildomos pajėgos) ir policijos pareigūnai.

Atvykus specialiosioms tarnyboms lengvasis automobilis „VW Passat“ buvo nuvažiavęs nuo kelio. Ugniagesiams gelbėtojams teko vaduoti sužeistus vairuotoją (gimusį 1994 m.) ir keleivę (gimusią 1999 m.), kurie dėl patirtų sužalojimų buvo išgabenti į gydymo įstaigas. Kitas keleivis (gimęs 1971 m.) žuvo vietoje.

Kaip pasakojo patys ugniagesiai gelbėtojai, jiems atvykus į nelaimės vietą žuvusį vyrą iš sumaitoto automobilio jau buvo ištraukę policijos pareigūnai, kurie bandė jį gaivinti darydami dirbtinį širdies masažą. Ugniagesių pamainos vadas toliau tęsė gaivinimą, tačiau, deja, atvykę medikai konstatavo žmogaus mirtį.

Dėl ko kilo skaudžiai pasibaigęs eismo įvykis aiškinasi pareigūnai. Tačiau, sprendžiant iš to, kas liko iš sumaitoto automobilio, greitis tikrai galėjo turėti įtakos.