Trijų vaikų mama metė pastorės darbą ir tapo striptizo šokėja

36-erių metų Nikole Mitchell augo labai tikinčioje Babtistų šeimoje, kurioje ji buvo auklėjama itin griežtai. Trijų vaikų mama tapo pastore, tačiau visą laiką jautė, jog jai kažko trūksta.

„Nuo mažens svajojau, kad užaugusi noriu būti striptizo šokėja“ – vienam žurnalui duodama interviu sakė moteris.

Moteris nuo mažens buvo auklėjama ir jai buvo įteigta, kad seksualiniai norai ar nuogas kūnas yra gėdinga, bloga ir nedora. Jai buvo sakoma, kad moters vieta virtuvėje ir su vaikais.

2011 metais moteris kartu su dabar jau buvusiu savo vyru prisijungė prie Woodland Hills evangelistų bažnyčios. – Tai sukrėtė mano mintis, – ji prisiminė savo pirmąjį apsilankymą šventuose namuose. Kiekvieną sekmadienį Nikole sėdėdavo pirmojoje eilėje ir po pamokslo užduodavo klebonui klausimus.

„Vienas mano pastorių pasakė: „Nikole, ar supratai, kad esi teologas? Ir jie pasakė: „Norėtume, kad būtum viena iš mūsų ganytojų“, – prisiminė ji. „Būti scenoje tūkstančių žmonių akivaizdoje – apie tai svajojau daugelį metų“. Taip Nikole ir tapo savaitgaline pastore.

Tačiau 2017 m. liepos mėnesį ji metė pastorės darą visam laikui ir nusprendė tapti erotinių šokių šokėja. Dabar ją socialiniuose tinkluose ją seka beveik 80 tūkst. sekėjų.

„Iš pradžių aš viešinau tik savo pusnuogės nuotraukas, kuriose būdavau be palaidinės. Dabar visiškai atsipalaidavau ir privačiuose pokalbiuose, kur sulaukiu tam tikrų prašymų, galiu pateikti ir labai atvirus vaizdo įrašus. Pagal kiekvieno poreikį“, – atvirai apie lūžį savo gyvenime kalba buvusi pastorė.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto