Trumpa atgaiva prieš naujus karščius

Pirmadienį Lietuvoje numatomi šiek tiek vėsesni orai. Termometrų stulpeliai vietomis kils iki 26 laipsnių šilumos. Rytinėje ir pietinėje šalies dalyje galimi trumpalaikiai lietūs.

Antradienį šalyje orus lems aukštesnio slėgio sritis. Bus nepastoviai debesuota, didesnėje šalies dalyje lietus nenumatomas, tik į rytinius rajonus dar gali užklysti vienas kitas lietaus debesėlis. Naktį drėgnesnėse vietose susidarys rūkas. Vėjas šiaurės rytų, rytų, nestiprus. Naktis bus gaivesnė, apie 13–18 laipsnių šilumos, o dieną su saulės pagalba oras vėl įkais iki 27–32 laipsnių.

Šiluma į mūsų kraštą plūs ir trečiadienį. Naktis žada būti be lietaus, tačiau tvanki ir labai šilta – net 16–21 laipsnis. Dieną temperatūra vėl šoktelės iki 28–33 laipsnių karščio. Vėjas bus silpnas ir mažai gaivins. Popietinėmis valandomis vietomis nulis trumpi lietūs, dundės perkūnija.

Ketvirtadienį lietaus taip pat neišvengsime, didžiausia jo tikimybė pietiniuose ir rytiniuose rajonuose. Dieną vietomis griaudės perkūnija. Naktis prognozuojama šilta, apie 15–20 laipsnių. Dieną nestiprūs šiauriniai vėjai atgins truputį vėsesnį orą, tad aukščiausia temperatūra sieks 24–29 laipsnius šilumos.

Savaitės pabaigoje Lietuvoje numatomi gana ramūs, šilti ir be žymesnio lietaus orai.

orai.lt