Tvenkinyje rastas virš savaitės laiko ieškoto kaišiadoriečio kūnas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai ir vyro artimieji jau virš savaitės laiko ieškojo nuo vasario 25 dieną apie 16 val. iš namų, esančių Kaišiadoryse, Vėjų g., išėjusio ir be žinios dingusio 1996 m. gimusio vyro.

Informacija apie ieškomą be žinios dingusį jauną vyrą buvo išplatinta socialiniuose tinkluose ir internetiniuose portaluose. Buvo manoma, kad vyras galėjo traukiniu ar pakeleivinga mašina išvykti į Vilnių, tačiau paieškos ir vaizdo įrašų peržiūra rezultatų nedavė.

Vasario 27 dieną į orą vyro paieškoms buvo pakeltas ir sraigtasparnis, kuriuo apžiūrėtos Kaišiadorių apylinkės, tačiau paieškos rezultatų nedavė. Vyro taip pat buvo ieškoma ir šukuojant mišką.

Atliekant intensyvius paieškos veiksmus, šįryt, kovo 7 d., 9 val. 25 min., Kaišiadoryse, netoliese Dalios g. esančiame tvenkinyje, maždaug 5 metrai nuo kranto, buvo pastebėtas skenduolio kūnas. Pasitelkus PGT pareigūnų pagalbą kūnas buvo ištrauktas. Nustatyta, kad tai dingęs kaišiadorietis (gimęs 1996 m.) Pirminiais duomenimis išorinių smurto žymių nenustatyta.

Kauno apskr. VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariate pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kaišiadoriečiams.lt reiškia gilią užuojautą vyro artimiesiems.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto