Ugniagesiai du kartus vyko gesinti gaisro, kurį sukėlė benamis

Rugpjūčio 21 dienos rytą, 8 val. 19 min., ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Gedimino g. 12D, dega apleistas gyvenamasis namas.

Atvykus nurodytu adresu apleistame pastate degė čiužinys ir šiukšlės. Pastatas mūrinis, stogas dengtas šiferiu, 6×4 m, 1 aukšto. Viduje miegojo benamis K. B., kurį apžiūrėjo medikai. Vyras nenukentėjo.

Ugniagesiams pavyko išsaugoti šalia buvusius pastatus: už 8 m negyvenamas namas (1 a., su mansarda, 10×7 m dydžio, rąstinis, stogas šiferio) ir už 2,5 m esantis prekybinis kioskas (dalis metalinė, kita dalis medinė), 20×8 m. Gaisras kilo dėl žmogaus kaltės. Tačiau, pasirodo, ne visi sugeba pasimokyti iš savo klaidų.

Budint tai pačiai ugniagesių pamainai, rugojūčio 22 dienos naktį, 1 val. 2 min., vėl suskambo alermas, kad tuo pačiu adresu, Gedimino g. 12D, vėl dega apleistas pastatas.

Atvykus į gaisro vietą.apleisto namo viduje, 4×3 m dydžio kambaryje, degė čiužinys. Pastatas rąstinis, 1 a., su mansarda ir veranda, 10×7 m dydžio, stogas dengtas šiferiu. Apdegė čiužinys ir dvi kambario sienos. Dieną tuo pačiu adresu panašiomis aplinkybėmis degė apleistas ūkinis pastatas.

Naujienos iš interneto