Ugniagesiai, policijos pareigūnai ir visuomenės sveikatos biuro specialistai primena apie saugų elgesį prie vandens telkinių

Rugpjūčio 17 diena Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Irena, kartu su Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialiste Audrone ir Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnu Karoliu vykdė prevencinę priemonę „Saugus elgesys prie vandens telkinių“.

Priemonės metu lankėmės Kaišiadorių miesto ir rajono poilsiavietėse, esančiose prie vandens telkinių, jos metu atkreiptas dėmesys į tai ar prie vandens telkinių nėra jaunesnių kaip 14 metų vaikų be tėvų priežiūros, ar yra laikomasi viešosios tvarkos ir saugaus maudymosi taisyklių. Pastebėjome, kad dėl didelės kaitros, kai kurie poilsiautojai automobilius, automobilių stovėjimo aikštelėse, palieka nuleistu stoglangiu ar atidarytais langais.

Bendraudami su poilsiautojais priminėme apie:

  • saugaus elgesio prie vandens telkinių taisykles bei atsakomybę asmenims dėl viešosios tvarkos pažeidimų;
  • prie vandens telkinių be tėvų priežiūros negali lankytis jaunesni kaip 14 metų vaikai;
  • kaip išvengti kišenvagysčių, vagysčių iš automobilių.

Poilsiautojams įteikti prevencinio pobūdžio lankstinukai. Taip pat pėstiesiems, dviratininkams, elektrinių paspirtukų vairuotojams priminti KET reikalavimai.

Džiugu, kad priemonės metu teisės pažeidimų nenustatyta, o poilsiautojai geranoriškai reaguodavo į mūsų pastabas.