Ugniagesiai skubėjo gesinti karinę techniką

Lapkričio 28 dieną, 16 val. 20 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Triliškių kaime, Triliškių gatvėje dega karinio automobilio, vežančio karinę techniką, ratas.

Atvykus į nurodytą vietą paaiškėjo, kad vykstant keturių Lenkijos Respublikos kariuomenės vilkikų kolonai, užsiblokavo vieno iš vilkiko stabdžiai ir jautėsi svilėsių kvapas. Laimei, gedimas buvo laiku pastebėtas ir atviros ugnies nebuvo. Ugniagesiai vandeniu ataušino įkaitusį vilkiko ratą.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad birželio 28 dieną, 16 val. 44 min., ugniagesiai gelbėtojai taip pat šioje kelio atkarpoje skubėjo gesinti degančio karinio sunkvežimio.

Tą kartą buvo sulaukta pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, automagistralėje Vilnius – Kaunas, ties Žiežmarių pėsčiųjų tiltu, dega karinis sunkvežimis. Į nelaimės vietą buvo išsiųstos Kaišiadorių PGT ugniagesiai gelbėtojai ir Žiežmarių ugniagesių komanda. Atvykus ugniagesiams sunkvežimis su tentu stovėjo šalikelėje ir degė atvira liepsna. Liepsnos buvo operatyviai numalšintos. Gaisro metu sudegė karinis sunkvežimis, liepsnos taip pat paveikė ir šalia automagistralės esančią apsauginę sieną.