Ugniagesiams teko kovoti ne tik su liepsnomis, bet ir su neįveikiamais keliais

Gegužės 12 dieną, 15 val. 47 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Pravieniškių seniūnijoje, Piktavydžio kaime atvira liepsna dega pirtis. Yra pavojus užsidegti gyvenamajam namui, kuris stovi vos už 10 metrų.

Vykstant į gaisravietę ugniagesiams teko kovoti ne tik su laiku, bet ir su labai blogu privažiavimu iki gaisravietės. Likus 100 metrų iki degančios pirties užklimpo viena ugniagesių autocisterna, tad buvo papildomai išsiųsta žarnų automobilis, kad būtų galima nutiesti ilgesnę vandens padavimo liniją.

Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms pirtis degė atvira liepsna, stogas buvo įkritęs. Pirtis medinė, 4×4 m dydžio, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro gesinimui buvo nutiesta 60 m ilgio magistralinė vandens linija nuo autocisternos. 16 val. 17 min. darbą pradėjo ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais.

Gaisro metu apdegė visos medinės sienos, įkrito stogas, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. 16 val. 32 min. gaisras buvo likviduotas.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto