Už padegtus automobilius teks atsakyti

Vakar, liepos 22 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. 1 d. ir 187 str.2 d. (dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo bei pasikėsino įvykdyti turto sunaikinimą ar sugadinimą), įtarimus pareiškė vyrui (gimusiam 1977 m.).

Š. m. balandžio 24 d. Kaune, prie Jaunųjų Talkininkų g., degė automobilis  „BMW 320D“. Kaip paaiškėjo, minėtas vyras kitam vyrui (gimusiam 1990 m.) liepė apipilti ir padegti automobilį „BMW 320D“, kuris sudegė visiškai. Vėliau, liepos 2 d., toje pačioje gatvėje kitam vyrui (gimusiam 1982 m.) liepė apipilti degiu skysčiu ir padegti automobilius „BMW X5“ bei „VW Polo“, tačiau nusikalstama veika nebuvo užbaigta, kadangi automobilius ketinęs padegti asmuo buvo sulaikytas.

Už turto sunaikinimą ar sugadinimą bei pasikėsinimą įvykdyti turto sunaikinimą ar sugadinimą anksčiau teistam Kaune gyvenančiam vyrui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Šiandien bus kreiptasi į Teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA