Užlipo antrą kartą ant to paties grėblio: Kaišiadorių rajone, tiesiant gatvę, gyventojai vėl atsidūrė „apkasuose“

Vos prieš porą metų Kaišiadoryse buvo rekonstruojama Maironio gatvė. Naujai klojamas asfaltas (bent kelis kartus, nes, nežinia dėl kokių priežasčių, vos jį paklojus, darbininkai vėl jį ardydavo), nauji šaligatviai, kuriais galima saugiai tiek eiti pėstute, tiek ir stumti vežimėlį su mažyliu. Atrodė, kad viskas kaip ir tvarkoje, jeigu ne projektuotojų „liapsusai“ – vienos kelio pusės gyventojai liko įkalinti savo kiemuose.

Vienoje kelio pusėje įvažiavimai į/iš kiemus virto tarsi karo lauko apkasai, kur vyresnio amžiaus žmonėms, norint išeiti iš savo kiemo į gatvę, reikėjo vos ne laiptelį nešiotis. Nekalbama jau apie automobilius, su kuriais gyventojai negalėdavo įvažiuoti į savo kiemus. Net ir be televizijos čia nebuvo apsieita – gavom puikią progą pasirodyti, kaip „puikiai“ tvarkomės. Aišku, juokas gydo, tai bent iš mūsų rajono ūkiškumo galėjo pasijuokti daugelis televizijos žiūrovų. Tikriausiai nereikia sakyti iš kieno pinigėlių po to teko tvarkyti gyventojams įvažiavimus į kiemus… Tie, kurie nematė šios laidos, jos įrašą rasite šioje nuorodoje.

2021 metai… Atrodo, iš savo klaidų (ypač tokių brangių) žmonės turėtų pasimokyti. Bet tik ne mūsų rajone.

Vienas mūsų rajono gyventojas savo Facebook’o paskyroje įkėlė nuotraukas, kur vėl rodoma analogiška situacija. Tik šį kartą Stasiūnų kaimo Miško gatvėje.

„Prieš pradedant šios gatvės asfaltavimą, Miško gatvėje buvusi žvyro danga buvo lygi su įvažiavimais į gyventojų kiemus. Tačiau dabar, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijai vykdant šios gatvės kapitalinio remonto darbų užsakovo funkcijas, minėta gatvė ties daugumos gyventojų įvažiavimu į kiemus pakelta net į 37 cm aukštį. Taip, vėl, kaip ir prieš kelis metus Kaišiadoryse, ties įvažiavimais iš gatvės į kiemus ir išvažiavimais iš jų, supilti kalnai, žmonių vadinami tramplynais. Šios gatvės gyventojams padaryti nepatogumai ir būsimi finansiniai nuostoliai, nes savo kiemus ir į juos įvažiavimo kelius gyventojai turės kelti arčiau gatvės lygio“ – rašoma Facebook’o pranešime.

Negi tikrai mūsų savivaldybėje į visus projektus žiūrima pro pirštus ir net neatsikėlus nuo šiltos kėdės? Jeigu jau antrą kartą lipama ant to pačio grėblio, tai gal laikas užleisti savo vietas tiems, kurie išmano savo darbus ir juos dirba, bet ne tik imituoja darbą?