Vagišiai siautėja: Kaišiadorių rajone įsisuko į dar vieno gyventojo kiemą

Pastaruoju metu Kaišiadorių rajone kaip niekad suintensyvėjo vagišiai. Vien per praėjusias dvi savaites jų įvykdyta mažiausiai penkios.

Kaip informuoja Kauno apskrities VPK, birželio 11 dienos rytą, apie 8 val. 45 min., pastebėta, kad Kaišiadorių rajone, Mančiūnų kaime, iš kiemo pavogtas grilius. Padaryta apie 600 eurų žala.

Primename, kad birželio 9 dieną, laikotarpiu nuo 15 val. iki 16 val., buvo pastebėta, jog Kaišiadorių rajone, Neprėkštos kaime, iš namo kiemo pavogta benzininė žoliapjovė. Padaryta turtinė žala siekia 300 eurų.

Dar anksčiau, laikotarpiu nuo birželio 5 dienos 23:30 val. iki birželio 6 dienos 5:15 val., Kaišiadorių rajone, Paparčių kaime, buvo pavogtas automobilis „VW Passat“.

Vagišiai neaplenkė ir Rumšiškių gyventojų. Gegužės 31 dienos pavakare, apie 18 val., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, pastebėta, jog iš garažo pavogtas dviratis „Mustang MTB“. Padaryta turtinė žala siekia apie 300 eurų.

Dieną prieš, gegužės 30 dienos rytą, apie 10 val., buvo pastebėta, jog Kaišiadoryse, Elektros gatvėje, iš ūkinio pastato pavogtos meškerės ir įvairūs buitiniai prietaisai. Padaryta turtinė žala siekia 610 eurų.

Gyventojai raginami būti aidesniais ir pasirūpinti savo turto saugumu bei, pastebėjus įtartinus asmenis, apie juos informuoti policijos pareigūnus.