Vaikai ir vaiko teisių gynėjai parodė, kad kartu yra jėga

Po ilgai namuose išlaikiusio karantino, ko gero, šįkart į vasaros stovyklą vaikai ruošiasi kaip niekad noriai. Specialistai atkreipia dėmesį, kad kartu su pramogomis jauniesiems stovyklautojams galima pasiūlyti naudingų bendravimo, psichologinių žinių ir kt.

Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) specialistai Kaišiadorių rajone kartu su Socialinių paslaugų centro Pravieniškių vaikų dienos grupės stovyklautojais surengė aktyvų, išmonės pareikalavusį susitikimą, dalijosi ištvermės ugdymo praktiniais patarimais.

„Socialinių paslaugų centro projekto Kartu – mes jėga kontekste galėjome vaikams puikiai pademonstruoti, kad susikoncentravus į tikslą ir sutelkus jėgas, galima pasiekti labai daug“, – patikino su stovyklautojais bendravęs Remigijus Gliaudelis, Kauno apskrities VTAS specialistas Kaišiadorių rajone.

Specialistas pasidalijo savo asmenine patirtimi ir  pravedė jaunimo susidomėjimo sulaukusius ištvermės ir jėgos ugdymo bei lavinimosi pratimus, mokė juos teisingai atlikti. Vaikai aktyviai įsitraukė į sportines veiklas, dalyvavo estafetėse, išbandė jėgas kitose sportinėse rungtyse.

R. Gliaudelis neabejoja, kad susitikimas prisidės ugdant jaunosios kartos sąmoningumą pasirenkant prasmingą, sveikos gyvensenos įpročius formuojantį laisvalaikį. Kitas svarbus aspektas: galimybė neformaliai pabendrauti vaiko ir šeimos gerove besirūpinančių tarnybų specialistams tarpusavyje bei gaunančioms socialines paslaugas šeimoms – su specialistais.

Stovykloje laiką leidžia 24 Pravieniškių vaikų dienos centro grupę lankantys vaikai. Į tikslinius susitikimus atvyksta ir tėveliai.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto