Vasario mėnesio horoskopai visiems zodiako ženklams

AVINAS

Meilė. Avinai negali gyventi be meilės. Metų pradžioje laukia didelis pasisekimas tarp priešingos lyties atstovų. Didžiausia tikimybė užmegzti naujas pažintis bus renginiuose. Sukūrusieji šeimas gali susidurti su įtempta situacija. Svarbiausia valdyti emocijas, visa kita išsispręs savaime.

Darbas. Metų pradžioje dirbti bus sunku. Neverta plėšytis vieniems, kur kas daugiau pasieksite triūsdami su kolektyvu. Svarbiausia – vengti konfliktinių situacijų. Naudinga bendradarbiauti. Tai palengvins darbų naštą ir suteiks išradingų idėjų.

Pinigai. Metų eigoje nuostolius lydės pajamos. Turintiems verslą nelengva bus sausį ir vasarį. Greičiausiai daugiau teks ne džiaugtis pelnu, o investuoti.

Sveikata. Jau sausį svarbu rūpintis sveikata ir stiprinti imunitetą. Jeigu tinkamai prisižiūrėsite, būsite puikios fizinės formos. Tai padės išvengti infekcinių susirgimų.

Palankios dienos. Sausio: 7-9, 14, 15, 21-24, 28; vasario: 5, 6, 19. Nepalankios dienos. Sausio: 2, 3, 6, 10, 13, 16, 19, 26, 30; vasario: 2, 10, 17, 28.

JAUTIS

Meilė. Sausį nepalanku megzti naujų santykių. Rekomenduojama stengtis labiau pažinti save, suvokti, ko iš tiesų norima is gyvenimo. Jau vasarį užplūs naujos pažintys. Gali atrodyti, kad sutiksite jums skirtą žmogų, tačiau užsimezgusi draugystė bus platoniška.

Darbas. Visą pirmą pusmetį bus gan sudėtinga. Tad šiuo laikotarpiu nerekomenduojama imtis naujovių. Veiklos bus daug, tik nelabai pelningos. Kad ir kaip stengsitės, darbai nevyks taip greitai, kaip norėsite. Turintys verslą vasarį gali susidurti su nemaloniomis staigmenomis. Laimei, dėl Jaučiams būdingo profesionalumo situaciją pavyks suvaldyti.

Pinigai. Metų pradžioje teks atidžiai skaičiuoti pajamas ir išlaidas. Verta susilaikyti nuo brangių ir neapgalvotų pirkinių.

Sveikata. Metų pradžioje gali kamuoti kvėpavimo takų ligos. Esant galimybei labai palanku išvykti į kalnus. Tai sustiprins imuninę sistemą ir kvėpavimo takus. Svarbu grūdinti organizmą iš vidaus.

Palankios dienos. Sausio: 3, 7-9, 21, 24, 25, 29, 30; vasario: 7, 14, 15, 22. Nepalankios dienos. Sausio: 2, 3, 6, 10, 13, 16, 19, 26, 30; vasario: 2, 10, 17, 28.

DVYNIAI

Meilė. Metų pradžioje tarpusavio santykiuose vyraus sąžiningumas, atvirumas ir šilti jausmai. Atsargiai bent vienas netinkamas žingsnis, ir viskas gali griūti galutinai.

Darbas. Sausį palanku susidėlioti tolesnes veiklos gaires. Šie sprendimai lems ne tik profesinį, bet ir asmeninį gyvenimą. Pajusite, kad atėjo laikas keisti veiklos kryptį. Turintys verslą gali pastebėti išsiplėtusį klientų ratą. Vasarį teks būti ypač atsargiems. Netinkami poelgiai kaip reikiant gali apkartinti karjerą.

Pinigai. Metų pradžioje galite patirti finansinių sunkumų. Jeigu taupysite, pamažu padėtis stabilizuosis jau vasarį.

Sveikata. Linkusiems sirgti kvėpavimo takų ligomis sausį metas susirūpinti sveikata ir stiprinti imunitetą.

Palankios dienos. Sausio: 1, 4, 9, 15, 18, 21, 22, 28; vasario: 4, 10, 17, 28. Nepalankios dienos. Sausio: 2, 6, 13, 16, 19, 20, 26, 30; vasario: 9, 12, 22, 24, 26.

VĖŽYS

Meilė. Sausį teks daug bendrauti tiek maloniai, tiek nelabai. Romantiški santykiai klostysis prastai. Rekomenduojama labiau kontroliuoti emocijas ir vengti konfliktų. Vasarį viskas bus kur kas pozityviau – spinduliuosite teigiamą energiją ir gerą nuotaiką. Suvoksite, kaip stipriai mylite savo žmogų.

Darbas. Sausį gali užklupti sunkumai, bet su jais lengvai susitvarkysite. Vasarį laukia daug naujų projektų. Jeigu tinkamai pasirinksite veiklos kryptį bei entuziastingai dirbsite, pinigų ir komforto užteks iki metų pabaigos.

Pinigai. Metų pradžioje finansinė situacija dar bus sudėtinga. Nesiblaškykite ieškodami naujų būdų užsidirbti. Verčiau pagalvokite apie tai, kad ne visada mokate deramai paskirstyti finansus. Vasarį teks grąžinti skolas ir vykdyti kitus finansinius įsipareigojimus.

Sveikata. Metų pradžioje gali kamuoti virusiniai susirgimai. Gintis nuo jų padės liaudies medicina.

Palankios dienos. Sausio: 7, 8, 12, 15, 21, 25, 28, 30; vasario: 4, 8, 11, 16, 20, 27. Nepalankios dienos. Sausio: 2, 6, 13, 19, 23, 26; vasario: 3, 18, 24.

LIŪTAS

Meilė. Metų pradžioje galimos rimtos permainos. Jos tik į gera, nors iš pradžių atrodys kitaip. Kartais reikia suklupti, kad vėl pavyktų pakilti. Keblios situacijos padės suprasti, kad ne taip vertinote save ir kitus.

Darbas. Sausis bus permainingas. Liūto ženkle Marsas su Jupiteriu sudarys opoziciją. Todėl svarbius sprendimus reikės priimti jau pirmomis metų dienomis. Nors jausitės kupini jėgų, darbe stenkitės nepervargti. Galimi kvalifikacijos kėlimo kursai – siekis igyti daugiau žinių padės kopti karjeros laiptais. Laukia daug dalykinių susitikimų ir kelionių. Darbuojantis kolektyve pavyks sulaukti populiarumo ir sėkmės. Vasarį tempas sulėtės, galėsite ramiai atlikti tai, ko nespėjote. Palanku kurti šeiminį verslą, bet netinkamas metas priimti naujų darbo pasiūlymų.

Pinigai. Metų pradžioje patartina atidžiai skaičiuoti išlaidas ir atsisakyti nebūtinų. Sausio pabaigoje gali tekti nutraukti dideles finansines sutartis, tad pajamos sumažės. Tačiau dirbant su kolektyvu ir kartu priimant sprendimus pavyks rasti išeitį net iš kebliausių situacijų.

Sveikata. Sausį svarbu grūdinti organizmą ir stiprinti imunitetą. Labai daug naudos duos ilgi pasivaikščiojimai gamtoje – netgi spaudžiant šaltukui. Taip pat svarbu reguliariai vėdinti namus ir mėgautis kontrastiniu dušu.

Palankios dienos. Sausio: 4, 7-9, 14, 15, 22, 23; vasario: 3, 11, 17, 25. Nepalankios dienos. Sausio: 2, 3, 6, 10, 16, 19, 26; vasario: 8, 13, 15, 16, 27.

MERGELĖ

Meilė. Sausį bus suteikta dar viena proga susitaikyti su antrąja puse. Jeigu santykiai neseniai užsimezgė, dėl jų teks pakeisti laisvalaikio planus bus išties verta. Vasarį galite įsimylėti netikėtai ir labai stipriai. Patys sunkiai patikėsite, kad meilė jus visiškai parklupdė ant kelių.

Darbas. Metai prasidės ramiai, be kardinalių pokyčių. Laikas bus jūsų sąjungininkas, galėsite ramiai įgyvendinti sumanymus. Naudokitės proga, nes jau vasarį užgrius darbų lavina. Atidžiai pasirašinėkite dokumentus galimos sunkiai ateityje ištaisomos klaidos.

Pinigai. Sausį teks taupyti – pajamos netikėtai sumažės.

Sveikata. Sausį gali kamuoti infekcinės ligos. Atsigavus rekomenduojama formuoti sveikos gyvensenos įpročius ir juos įtvirtinti. Tai geriausias būdas imuninei sistemai stiprinti ir išvengti įvairių negalavimų.

Palankios dienos. Sausio: 9, 12, 21, 22, 25, 29; vasario: 8, 9, 28. Nepalankios dienos. Sausio 3, 6, 10, 16, 19, 23, 26; vasario: 3, 7, 11, 21, 27.

SVARSTYKLĖS

Meilė. Metų pradžioje ne kartą džiaugsitės sutikę būtent jums skirtą žmogų. Mažiau viską analizuokite, tiesiog priimkite likimo siunčiamas dovanas. Mėgaukitės – užsitarnavote, išlaukėte savo valandos.

Darbas. Metai prasidės gana nuobodžiai, bus daug rutinos, nevyks nieko naujo. Stenkitės neapsikrauti darbais, kurie reikalauja daug jėgų ir laiko. Vasarį reikėtų atidžiai pasirašinėti dokumentus. Darbai nevyks taip sparčiai, kaip trokšite.

Pinigai. Metų pradžioje ypač svarbu planuoti pajamas ir išlaidas. Pinigai mėgsta būti skaičiuojami. Vasarį laukia malonios staigmenos naujos pareigos.

Sveikata. Metų pradžioje jausitės gerai, energijos nestigs, nuotaika bus stabili. Vasarį svarbu stiprinti imuninę sistemą ilgais pasivaikščiojimais gamtoje, subalansuota mityba, fiziniu aktyvumu.

Palankios dienos. Sausio: 7-9, 21, 23; vasario: 8, 9, 16, 18. Nepalankios dienos. Sausio 3, 6, 10, 19, 30; vasario: 5, 6, 13, 27.

SKORPIONAS

Meilė. Turintiems antrąją pusę sausį bus labai svarbu valdyti emocijas. Negalvodami, ką kalbate ir kaip elgiatės, galite įplieksti tokį konfliktą, kad viskas baigsis skyrybomis. Vasarį galimos naujos pažintys, tačiau joms nereikėtų skirti itin daug dėmesio.

Darbas. Metų pradžia bus gana paini. Veiklos ir taip nestigs, todėl nerekomenduojama imtis naujovių. Nors jausitės kupini energijos, verčiau ją patausoti ateičiai. Gali kilti dilema dėl darbo keitimo. Prieš priimant sprendimą vertėtų labai gerai įsivertinti visus pliusus ir minusus, būti sąžiningiems sau. Nedera žavėtis išpūstais pažadais. Vasarį darbe kils didelė įtampa. Bus svarbu tinkamai susidėlioti dienotvarkę.

Pinigai. Sausį labai pavojinga prisiimti finansinius įsipareigojimus, sudarinėti verslo sutartis. Visa tai vėliau gali atnešti didelės žalos. Pakentėkite – geresni laikai ne už kalnų. Jau vasarį materialinė padėtis pagerės, aplinkybės susidėlios palankiau.

Sveikata. Metų pradžioje paūmės lėtiniai susirgimai. Vasarį palanku stiprinti organizmą iš vidaus. Ypač pravers grynas oras, reguliarus lankymasis sporto salėje.

Palankios dienos. Sausio: 12, 21, 22, 25, 29; vasario: 8, 15, 23, 25. Nepalankios dienos. Sausio 5, 6, 13, 26; vasario: 13, 20, 27.

ŠAULYS

Meilė. Metų pradžioje santykiai su antrąja puse bus stabilūs. Vasarį vienišiams palanku megzti naujas pažintis, ieškoti to vienintelio žmogaus.

Darbas. Metai profesiniame gyvenime prasidės gana sudėtingai, gali paaštrėti konfliktinių situacjų su vadovybe. Norint išsaugoti pozicijas teks atsisakyti kažko brangaus.

Pinigai. Nors metų pradžia ir bus kupina išbandymų profesinėje srityje, kils nesutarimų su vadovybe, finansinė padėtis bus gera. Svarbiausia – nepamesti galvos, neatsipalaiduoti, atidžiai sekti pajamas ir išlaidas. Daugiau atidumo reikės pasirašant finansinius dokumentus.

Sveikata. Norint jaustis gerai labai svarbu stiprinti imuninę sistemą, pradėti gyventi sveikiau ne tik mintyse, bet ir realybėje. Itin veiksmingos fizioterapinės procedūros, sanatorinis gydymas. Net šaltuoju metų laiku rekomenduojama kuo daugiau laiko leisti gryname ore. Jausitės stiprūs tiek fiziškai, tiek emociškai. Tai padės išvengti virusinių infekcijų ir kitų tipinių šaltymečio negalavimų.

Palankios dienos. Sausio: 8, 9, 15, 23; vasario: 3, 8, 21, 25. Nepalankios dienos. Sausio: 6, 12, 13, 16; vasario 6, 10, 13, 16, 19.

OŽIARAGIS

Meilė. Sausį tikėtinos naujos pažintys su įdomiais žmonėmis. Jeigu jau turite antrąja pusę, puoselėkite meilę ir neieškokite nuotykių. Kam tas klystkelis, kai turite tvirtai gristą ir aiškų kelią?

Darbas. Sausį negailėkite jėgų, dabar įdėtas įdirbis neš sėkmę visą pirmą 2021 metų pusmetį. Vasarį teks pademonstruoti gebėjimus dirbti komandoje. Bus nelengva, tačiau patartina priimti tai kaip vertingą pamoką.

Pinigai. Jau metų pradžioje bus aišku, kad sunkus darbas atneša saldžius vaisius sulauksite augančių pajamų. Greitai atsipirks ir visos šiuo metu darytos investicijos. Finansinė padėtis bus gera, o norint jos nesugadinti labai svarbu atidžiai pasirašinėti dokumentus. Antraip didelių klaidų nepavyks išvengti.

Sveikata. Sausį gali kamuoti viršutinių kvėpavimo takų ligos. Svarbu stiprinti imunitetą ir imtis reikalingų profilaktinių priemonių.

Palankios dienos. Sausio: 9, 21, 25; vasario: 5, 12, 19, 21. Nepalankios dienos. Sausio: 13, 16, 19, 26; vasario: 3, 16.

VANDENIS

Meilė. Visus metus asmeniniai santykiai bus patys svarbiausi. Metų pradžioje bendraujant su antrąja puse vyraus švelnumas ir tarpusavio supratimas. Verta ieškoti naujų būdų ryšiui sustiprinti. Tai ne tik pagerins santykius, bet ir suteiks daugiau spalvų bei pozityvumo. Vasarį vieniši Vandeniai turėtų nesnausti – atsiras galimybė sutikti antrąją pusę.

Darbas. Metų pradžioje viskas pamažu stos į savo vietas, jausite aiškią krypti, ką turite daryti. Jau vasarį pradėsite įtemptai darbuotis su naujais projektais. Kai kurie atneš nesklandumų, susijusių su naujais įsipareigojimais ir aplinka.

Pinigai. Metų pradžioje svarbu atidžiai skaičiuoti pajamas ir išlaidas. Vasarį finansinė situacija taps palankesnė, tad pavyks lengviau atsikvėpti. Didesnes pajamas užtikrins naujos sutartys.

Sveikata. Nors veiklos bus daug, sausį svarbu rasti laiko stiprinti organizmą. Rekomenduojama daugiau vaikščioti, aplankyti nematytas vietas, išbandyti kažką naujo, vengti rutinos. Vasarį palanku profilaktiškai pasitikrinti sveikatą.

Palankios dienos. Sausio: 1, 3, 15; vasario: 1, 2, 18, 21. Nepalankios dienos. Sausio 13, 16, 23; vasario: 5, 8, 14, 20.

ŽUVYS

Meilė. Metų pradžioje kamuos abejonės, ar tikrai tas žmogus yra šalia jūsų. Paleiskite situaciją – išsispręs savaime. Norint išsaugoti gerus santykius svarbu išmokti įsiklausyti į partnerio nuomonę.

Darbas. Metų pradžia bus gana sudėtinga, bet tai privers atskleisti geriausias profesines savybes – mokėjimą bendrauti ir išklausyti. Itin tiksliai gebėsite numatyti šalia esančių žmonių ketinimus ir priversti darbuotis jūsų labui. Vasarį galite pakilti karjeros laiptais.

Pinigai. Sausį gali kilti noras išlaidauti, tačiau pavyks išvengti neapgalvotų išlaidų. Vasarį atsargiai reaguokite į užsienio partnerių pasiūlymus.

Sveikata. Metų pradžioje gerai jaustis padės darnūs santykiai su brangiais žmonėmis. Rekomenduojama saugotis virusinių infekcijų, stiprinti imuninę sistemą, įsigyti vitaminų. Tikrai daugiau laimėsite investavę į profilaktinį sveikatos stiprinimą, nei vėliau gydydamiesi ligas.

Palankios dienos. Sausio: 13, 16, 19; vasario: 6, 10, 11, 13. Nepalankios dienos. Sausio 5, 9, 26; vasario: 12, 16, 19, 26, 27.