Vasario mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Planetos pokyčiai suminkština jūsų širdį, bet ne jūsų aistras (jos dega ilgesiu, ilgesiu ir geismu). Vasario 5 d., kai Liūto mėnulio pilnatis kaitins Jūsų roma, norėsite ilgai prisiglausti prie žmogaus, kurį dievinate. Po savaitės Merkurijaus įėjimas į Vandenį atšaldys Jūsų aistringą prigimtį, gal net vers pabūti kiek nuošaliau. Jaunatis Žuvyse, įvyksianti vasario 20 d., suteiks širdžiai paklusnumo ir malonaus bei simpatiško temperamento. Vasario 20 d. Veneros susilygiavimas su jūsų saule suteiks gyvybingą romantiškos vizijos pradžią, kuri gali trukti metus ar visą gyvenimą – jei jums pasiseks.

Jautis

Mėnulio pilnatis vasario 5 d., po kurios Merkurijaus įžengimas į Vandenį vasario 11 d., suteiks jums galimybę atversti naują lapą karjeroje. Senieji darbai baigiasi ir atsiranda galimybė pradėti viską iš naujo. Puikus mėnuo pradėti keisti įmonės prekės ženklą ir pardavinėti įvairias prekes. Patobulinę savo verslą ar tiesioginį darbą pritrauksite daugiau klientų iš įvairių gyvenimo sričių ir praplėsite verslo akiratį. Jaunatis Žuvyse vasario 20 d. reiškia augimą ir didelį potencialą – tik tuo atveju, jei planuosite ateitį ir laikysite savo tikslus paslaptyje tuo metu, kai Venera slenka į Aviną 20 d.

Dvyniai

Ateinantis mėnuo suteiks galimybę apsitvarkyti, ypač kai tai susiję su asmeniniais ir verslo reikalais. Galite jaustis šiek tiek išsibarstę, bet nesijaudinkite – tai laikina. Vasario 20 d. jaunatis bus puiki diena planuoti ateitį ir keltis tikslus. Pirmą kartą per daugelį metų ateis laikas svajoti ir siekti žvaigždžių. Nusistatykite savo ketinimus ateičiai, paprašykite visatos patarimo ir tada leiskite įvykiams klostytis natūraliai. Greitai pradėsite matyt, kaip viskas dėliojasi į vietas ir leidžia judėti į priekį savo gyvenime.

Vėžys

Vasaris prasideda intensyvia pilnatis, kuri verčia peržvelgti į savo finansus. Gali tekti pasikviesti finansų patarėją ar ieškoti pagalbos sudarant biudžetą, atitinkantį jūsų gyvenimo būdą, nes žinios apie jūsų situaciją kelia didelį nerimą. Pinigai, kuriuos taupėte lietingą dieną, dažniausiai dingo dėl neseniai vykusio apsipirkimo, kai Marsas judėjo atgal. Geros naujienos yra tai, kad galėsite rasti būdą susigrąžinti pinigus sukurdami strateginį planą, kurį jums per jaunatį pasiūlys patarėjas. Klausykite jo, kad per ateinančias savaites susigrąžintumėte savo finansus.

Liūtas

Nesaugumo jausmas gali sukelti vidinį nerimą, o asmeninių reikalų problemos išryškės vasario 5 d. per pilnatį. Galbūt norėsite pasislėpti savo pasaulyje, šis mėnuo ragina atsistoti ir kovoti. Jūsų vidinės jėgos bus išbandytos. Tačiau saulės ir Veneros patekimas į Žuvis 18 dieną ir Aviną 20 dieną suteiks jums atkaklumo ir ištvermės atsistoti prieš tuos, kurie nori jus sugriauti. Labai tikėtina, kad švęsite pergalę, jei tik kovosite sąžiningai ir dėl geros priežasties. Pasinaudokite savo galia ir stokite prieš tuos, kurie siekia jus nuversti. Ar supratai Liūte?!

Mergelė

Vasario 20-osios jaunatis suteikia jums galimybę peržvelgti paviršutiniškus santykius. Tai leis jums nuspręsti, kokios draugystės veikia, o kurios ne. Mėnulis padės jums pamatyti slaptus kitų motyvus, dėl kurių galite atsisakyti situacijų ir žmonių, kurie neatitiks jūsų siekiamo tikslo. Šis mėnuo atskleis daug rūsčių tiesų – teks spręsti, kaip pritaikyti neseniai įgytas žinias. Nors visa tai gali priblokšti ir būti baisu, bet tai  būtina jūsų asmeniniam augimui.
Nors mėgstate atsiriboti nuo žmonių dabar teks atsirinkti su kuo Jums eiti yra pakeliui ir kartu žengti pirmyn.

Svarstyklės

Ateinantis mėnuo reikalauja disciplinos, kad galėtumėte susidaryti savo žaidimo planą geresnei jūsų karjerai. Tiesiog skirkite laiko plano įgyvendinimui ir pasinaudokite turimais kontaktais per vasario 5 d. kuomet pilnas mėnulis bus Liūte. Žinau, kad kardinalūs horoskopo ženklai, kaip Jūsų liūtas nėra labai kantrūs, o laiko tikrai prireiks, kol pasieksite tikslų, todėl skirkite tam šiek tiek laiko. Norėsite būti ypač tikri savo veiksmų, kurių imsitės jaunam mėnuliui perėjus į Žuvis vasario 20 d. Neptūniška migla gali sukelti problemų dėl veikiant, jei nebūsite atsargūs ar neturėsite plano. Laimei, Venera tą pačią dieną įžengia į Aviną ir suteiks tvirtumo.

Skorpionas

Artėjantis mėnuo atneš emocinių proveržių dėl Veneros mylinčių rankų. Galite pastebėti savo savybes, kurias norėsite pagerinti ar pakeisti. Tam gali prireikti atsiriboti nuo išorinės įtakos, nes jūsų asmeninė magija yra stipri, suteikianti galimybę suprasti save vidų per vasario 20 d. jaunatį. Kai pasieksite šią pakilią būseną, galite jausti norą perduoti savo naujas žinias kitiems. Naudodami savo įžvalgas ne tik save, bet ir aplinkinius motyvuosite tobulėti. Išnaudokite savo intensyvumą  mąstymą šią savaitę ir pasiekite savo misiją tapti kiečiausiu skorpionu.

Šaulys

Ginčai ir nusivylimai gali sukelti nesutarimų su kitais per vasario 5 d. pilnatį. Jūsų darbotvarkė gali būti skirta laimėti visuomenę, tačiau prieš pradėdami kovoti su socialine žiniasklaida, skirkite šiek tiek laiko, kad nuramintumėte savo energiją ir sutelktumėte savo impulsyvumą į meninius projektus. Nors iš pradžių gali būti sunku turėti kantrybės, Žuvų jaunatis vasario 20 d. padės jums nusiraminti ir nukreipti jausmus į menines šakas. Medituokite su ametisto kristalu, kad susikoncentruotumėte ir taptumėte neįveikiami nuo vidinio ir išorinio streso. Paskutinės mėnesio dienos – proga kurti gerus santykius su kitais, įgauti pasitikėjo ir sumažinti vidinę įtampą.

Ožiaragis

Gali atrodyti, kad žmonės kopijuoja jūsų idėjas ir perduoda jas kaip savas. Jūsų konkurentai darbe ar kitose įmonėse teigia esąs novatoriai, nors juo iš tikrųjų esate pats. Užuot rengę viešą žodžių karą, kreipkitės į atitinkamus žmones. Pasikalbėkite su savo viršininkui apie situaciją ir nutarkite, kaip elgtis būtų sažinigiausia. Vasario 5 d. pinatis jūsų atveju bus ypač naudinga, nes paaiškėjus situacijai galite gauti finansinį atlygį ir paaukštinimą. Jei prireiks šiek tiek laiko pasidžiaugti pergale nesijaudinkite, duokite dalykams susidėlioti į savo vietas.

Vandenis

Vasario mėnuo leidžia jums daug aiškiau suprasti, ko norite ir kaip norite tai gauti. Mėnulio pilnatis vasario 5 d. ir Merkurijaus judėjimas į jūsų saulę vasario 11 d. ragina realistiškai pažvelgti į santykius, į kuriuos šiuo metu investuojate savo energiją. Iššūkiai nukreips bet kokius išblėsusius santykius, paskatins juos suprasti, kokios sąjungos iš tikrųjų džiugina jūsų širdį, o kurios jus tiesiog stabdo. Kuo atviresnis ir nuoširdesnis būsite su savo partneriu ir savimi, tuo lengviau bus užmegzti šiuos sunkius pokalbius su kitais. Be to, tai suteiks jums daug perspektyvos, kaip susitvarkyti šiuos santykius, kad jie būtų sėkmingi ateityje.

Žuvys

Vasaris laikas, kuomet galėsite neblogai uždirbti, jei tik būsite pasiruošę dėl to pasiraitoti rankoves. Nors šis mėnuo yra naujų karjeros aukštumų pradžia, kurią iškelia jaunatis, kuri sutampa su jūsų saulės ženklu ir Veneros judėjimu į jūsų diagramos finansinį sektorių vasario 20 d., galite tikėtis, kad šis mėnuo bus lūžio taškas, leidžiantis suklestėti. Tai laikas, kai turėtumėte turėti viziją, ką norėtumėte padaryti ir kiek galite uždirbti finansiškai pasirinktoje profesijoje. Todėl svarbu pradėti kurti tam pagrindą. Pasaulis yra jūsų bilietas jūsų soliaro sugrįžimo pradžioje!