Velykos Rumšiškėse

Kovo 28-ąją (antrąją šv. Velykų dieną) Lietuvos liaudies buities muziejus visus kviečia į atbundančios gamtos – Velykų šventę! Šurmuliuos gardumynų mugė, puikią nuotaiką palaikys linksmieji lalaunykai, atvyks ir Velykė su miško ilgaausiais, kurie geriems vaikams atveš dovanėlių! Šventės dalyviai galės išbandyti margučių-milžinų ridenimą, varyti „kiaulę į dvarą“, žaisti velykinį krepšinį, nešti velykaičius per rąstą, nusifotografuoti ir tapti margučiu.

Vaikučių lauks ypatingai smagios pramogos: konkursas „Piešiu velykaitį“, velykinių aitvarų gaminimas ir jų skraidinimas! Galėsite nusikalti velykinę monetą, jodinėti muziejaus žirgais ar važinėtis jų traukiamais vežimais. Pakviesime savo protines jėgas išbandyti velykinėje viktorinoje, marginti kiaušinius vašku, juos skutinėti!

Nepamirškite svarbiausio – geros nuotaikos ir margučių! Juk rinksime mažiausią, gražiausią, didžiausią kiaušinį! Senovėje pirmąją Velykų dieną žmonės švęsdavo namuose, o antrąją į svečius važiuodavo. Tad nepasididžiuokit, ir atvažiuokit! Išsamiau: www.llbm.lt

Kas? Velykų šventė

Kur? Lietuvos liaudies buities muziejuje (L. Lekavičiaus g. 2 Rumšiškės)

Kada? 2016 m. kovo 28 d. (antrąją šv. Velykų dieną).

Kaina?

Ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai.

Mokiniams, studentams, senjorams – 3 eur.

Suaugusiems – 5 eur.