Vietoje planuoto permetimo – akistata su pareigūnais ir bauda

2017 m. gruodžio 18 d. apie 7 val. 35 min. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos patrulinės grupės pareigūnai, vykdydami tarnybą nustatytais maršrutais, prie įstaigos 1-ojo sektoriaus prieigų, miško masyve pastebėjo įtartiną asmenį.

Pilietis artinosi prie apsauginės Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos tvoros. Pareigūnams įtarus, kad pastebėtas asmuo gali įvykdyti draudžiamų turėti nuteistiesiems daiktų permetimą į šios įstaigos teritoriją, šis buvo sustabdytas ir patikrintas.

Įtarimai pasitvirtino – minėtas asmuo striukės kišenėse slėpė du lipnia juosta suvyniotus paketus. Sulaikytasis A.I. pripažino, kad rastus jo kišenėse paketus jis ketino permesti į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos teritoriją.

Permetimui paruošti paketai

Apie įvyki nedelsiant buvo informuota policija. I. A su įkalčiais perduotas atvykusiems policijos pareigūnams. Išardžius paketus, juose buvo rasti šeši mobilieji telefonai, keturi mobiliojo telefono ryšio kroviklių antgaliai, trys SIM kortelės „PILDYK“, mielės (7g/2vnt ir 30g/4vnt).

A.I. surašytas Administracinių nusižengimų protokolas bei paskirta 500 eurų bauda.

Kalėjimų departamento inf.