Vilkiko vairuotojas, partrenkęs pareigūnę, su įstrigusiu jos kūnu važiavo toliau

Rugsėjo 4 – ąją, apie  2.30 val.  Radviliškio mieste, tarnybos metu, pravažiuojančio vilkiko buvo parblokšta ir žuvo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos Patrulių būrio patrulė.

Šiaulių apskrities policija informuoja, kad pareigūnė su kolega stabdė ir tikrino nuo Panevėžio pusės į Radviliškio miestą įvažiuojančias transporto priemones. Ties V.Lansbergio – Žemkalnio ir Žalgirio gt. sankryža, tikrinant sustabdytų „Ford Focus“ ir „Audi“ automobilių vairuotojų dokumentus, pro šalį važiavęs vilkikas „Daf“ kliudė pareigūnę ir nesustojęs nuvažiavo.

Vilkikas taip pat trenkėsi į tikrinamo automobilio „Ford“ galą. Pastarasis su penkiais jame buvusiais žmonėmis nuo smūgio šoktelėjo dešimt metrų į priekį ir rėžėsi į apšvietimo stulpą.

Po smūgio vilkikas net nepristabdęs nulėkė toliau. Pareigūnai, puolę aiškintis situaciją, pasigedo savo kolegės ir puolė vytis sunkvežimį.

Vilkiką,  Radviliškio miete, Šiaulių gatvėje, apie 900 metrų nuo įvykio vietos, sustabdė kitas patrulių ekipažas. Čia, užstrigusią vilkiko priekinėse konstrukcijose, rado ir žuvusią pareigūnę. Atvykę medikai konstatavo pareigūnės mirtį.

Vilkiko vairuotojui, 39-ių metų, Pakruojo rajono gyventojui, alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,01 prom. girtumas. Radviliškio ligoninėje, išsamesnei ekspertizei atlikti, iš vairuotojo paimtas kraujas. Vilkiko vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK  281 str. 5 d.

Žuvusi – 20-metė pareigūnė darbą policijoje buvo pradėjusi šių metų liepos 24 d.

Dėl įvykio Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas nutraukė komandiruotę Latvijoje ir skuba į Šiaulius.

Visa Lietuvos policijos bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusios pareigūnės artimiesiems

Naujienos iš interneto