Vladikiškėse degė medienos perdirbimo angaras – buvo išsiųstos milžiniškos ugniagesių pajėgos (papildyta)

Šiandien, 13 val. 32 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Vladikiškių kaime, Kalno gatvėje dega medienos perdirbimo įmonės pastatas, viduje galimai yra žmonių.

Į iškvietimą nedelsiant buvo išsiųstos gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – Kaišiadorių ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai, Kaišiadorių rajono savivaldybės ugniagesių komandos, policijos pareigūnai, medikų ekipažai.

Šiuo metu gaisras yra likviduotas, vyksta baigiamieji darbai.

PAPILDYTA

Kaip pavyko sužinoti tinklalapiui Kaišiadoriečiams.lt, ugniagesiams buvo pranešta, kad medžio apdirbimo įmonėje dega pjuvenos. Atvykus pirmosioms priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms, paaiškėjo, kad atvira liepsna dega skardinio pastato stogo kampas, baldams gaminti skirti medžio ruošiniai, 20×20 m dydžio cecho dalis ir katilinė su pagalbinėmis patalpomis. Pats pastatas fermos tipo, 100×25 m dydžio, gelžbetoninis, stogas dengtas šiferiu ir skarda.

Į gaisro vietą buvo išsiųstos net 9 ugniagesių autocisternos, autokopėčios, štabo automobilis ir specialusis lengvasis automobilis. Viso gaisravietėje dirbo net 32 ugniagesiai gelbėtojai.

Gaisro gesinimui buvo nutiestos net trys 220 m ilgio magistralinės vandens linijos (2 nuo atviro vandens šaltinio ir viena nuo gaisrinio hidranto), dirbo 6 B tipo vandens švirkštai, buvo suformuotos 6 ugniagesių gelbėtojų grandys iš 12 ugniagesių gelbėtojų su kvėpavimo organų apsaugos aparatais.

Gaisro metu ceche sudegė 1 metro aukščio medžio ruošiniai 20×20 metrų plote, aprūko staklės, išdegė ir buvo nuardytas šiferinis (30×12 m) ir skardinis (30×25 m) stogas. Operatyvių ir koordinuotų ugniagesių gelbėtojų dėka jiems pavyko išgelbėti nuo liepsnų ceche buvusius medienos ruošinius (50×10 m plote), brangias kompiuterines stakles ir kitą dalį (46×25 m ploto) stogo.

Gaisras buvo likviduotas 15 val. 44 min., o paskutinis ugniagesių ekipažas gaisravietėje budėjo kone iki 1 val. 30 min. nakties.

Naujienos iš interneto