VšĮ Jonavos ligoninės vadovai pasveikino jaunąsias mamas linkėdami mažyliams visokeriopos sėkmės

Paminėdami gražų tarpusavio rajonų bendradarbiavimą, VšĮ Jonavos ligoninės vadovai bei savivaldybės atstovai pasveikino jaunąsias mamas gimdžiusias Akušerijos ginekologijos skyriuje ir įteikė atminimo dovanėles, pasidžiaugdami jaunųjų šeimų ryžtu bei linkėdami mažyliams sveikatos, aplinkinių meilės bei sėkmės žengiant pirmuosius gyvenimo žingsnius. Su didžiuliu dėmesiu buvo išklausytas jaunųjų mamyčių pastabos dėl skyriaus buitinės aplinkos, personalo dedamų pastangų bei rūpesčio, siekiant užtikrinti kuo geresnį komfortą mažyliams ir šeimoms, pasidžiaugta sukurta infrastruktūra.

Jaunosios mamos laimingos dėl skiriamo dėmesio, akcentavo didelį personalo profesionalumą, gebėjimą atsiliepti į iškylančius sunkumus, gaunant patarimą, ar tiesioginė pagalbą prižiūrint mažylį. Tėveliai patenkinti, kad palatose yra televizija, didžioji dalis palatų vienvietės, sudaroma namų komforto aplinka. Atsiliepdami į mamyčių ir tėvelių mintis, Savivaldybės mero pavaduotoja ir sveikatos komiteto pirmininkė, pažadėjo, kad atsidarius Jonavos baseinui bus sudaryta galimybė būsimoms mamytėms gauti vandens procedūrų nemokamai, taip skatinant gimdymus rajonuose. Primename, kad Jonavos rajono savivaldybė, skiria vienkartinę išmoką – 129 Eur., jaunoms šeimoms, kurių naujagimiai gimė Jonavos ligoninėje.

Būsimoms mamytėms primename, kad vis dar yra galimybė užsiregistruoti „Nėščiųjų pamokėlėms“ VšĮ Jonavos ligoninėje tel. 8 349 69 112 bei susipažinti su skyriumi, jame dirbančiais gydytojais, akušerėmis.

Nėščiųjų pamokėlių 2022 m. grafikas

I tema „Fizinis aktyvumas nėštumo laikotarpiu ir pasiruošimas gimdymui“ – kineziterapeutė Jurgita Litvinavičienė.

II tema „Gimdymas“ – akušerė Ramunė Prusakovienė.

III tema „Pogimdyvinis laikotarpis. Žindymas. Naujagimio priežiūra“- akušerė Kristina Nekliajeva.

IV tema „Fizinis aktyvumas po gimdymo, naujagimių ir kūdikių kineziterapija, raidos ypatumai“ Pasikeisdamos ves kineziterapeutės Jūratė Kacevičienė ir Inga Perednienė.

Nėščiosios registruojamos iš karto visoms 4-ioms savaitėms (4-ioms temoms). Pamokėlių pradžia – 9:00 val.

Registruotis tel.: 8 349 69 112.

Nr. 22/51