Vyriausybė pritarė dėl darbo užmokesčio kompensavimo išlaidų, pareigūnams bus skirta 2,3 mln. eurų

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui ir kompensuos 2331,4 tūkst. eurų. Vidaus reikalų ministerijai pavaldžioms tarnyboms patirtas darbo užmokesčio išlaidas už sausio mėnesį. Kompensuojamos priemokos, mokėjimai už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą tiems pareigūnams, kurie tiesiogiai dalyvavo valdant ekstremaliąją situaciją, vykdant asmenų, vykusių už savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų, kontrolę bei karantino režimo laikymosi kontrolę.

„Policijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnai atlieka milžinišką darbą, poilsio dienų ir naktų, bei išeiginių sąskaita. Deja, matome, kad kontrolė būtina. Norėčiau tik dar kartą padėkoti pareigūnams. Šios lėšos skirtos už darbą neskaičiuojant valandų“,  – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė

Iš Vyriausybės rezervo Policijos departamentui bus skirta  1757,1 tūkst. eurų juos gaus 4379 pareigūnai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui bus skirta 69,9 tūkst. eurų, 203 pareigūnams, Valstybės sienos apsaugos tarnybai – 492,3 tūkst. eurų, 2540 pareigūnų, Viešojo saugumo tarnybai bus išmokėta – 6,8 tūkst. eurų, 82 pareigūnams, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai – 5,3 tūkst. eurų, kurie bus skirti 19 FNTT pareigūnų.