Žasliuose vyks Nacionalinė viktorina

2018 m. sausio 27 d. (šeštadienį) daugiau negu dešimtyje Lietuvos miestų ir miestelių, tarp jų ir Žasliuose, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis, tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir t. t. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

Dalyviai Žasliuose viktorinos dieną 13 val. susirinks Žaslių kultūros centre ir atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir taip toliau. Klausimai bus vienodi ir viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje, atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant ant lapo.

Visi klausimai bus susiję su Lietuva ir lietuviais. Atsakyti į klausimus dalyviai turės dvi valandas.

Žasliuose viktoriną ves Žaslių bibliotekos bibliotekininkė Onutė Karvelienė.

„Tai puiki proga švęsti mūsų valstybės šimtmetį, o kartu pasitikrinti, ar gerai pažįstame savo šalį“ – sako Onutė Karvelienė.

Geriausiai pasirodęs viktorinos dalyvis Žasliuose bus apdovanotas organizatorių prizu.

Viktoriną organizuoja portalas 15min. Klausimų kūrėjų komandą sudaro įvairiose protų kovose ne kartą dalyvavę ir pasižymėję asmenys.

Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti specialiame viktorinai skirtame interneto puslapyje www.15min.lt/nacionaline-viktorina arba parašant elektroninį laišką organizatoriams adresu nacionalineviktorina@15min.lt. Registruojantis reikia nurodyti miestą, kuriame žaisite, vardą, pavardę ir profesiją. Registracija vyks iki sausio vidurio.

Organizatoriai kviečia Žaslių ir aplinkinių vietovių gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir daugiau sužinoti apie Lietuvą!

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto