Žiemiškos sąlygos keliuose: kelininkai paaiškino, kuriems keliams skiria daugiausia dėmesio

Jau vakar prieš vidurnaktį Lietuvos vakaruose prasidėjusi šlapdriba iki 6 val. apėmė visą Lietuvą. Kritulių frontas pasišalins po pietų. Sudėtingiausia situacija ties Kaunu ir Jonava. AB „Kelių priežiūra“ vairuotojų prašo įvertinti žiemos sąlygas keliuose ir būti atidžiais.

Visuose  regionuose nuo 4 val. vykdomi ne tik barstymo, bet ir valymo darbai. Pirmieji barstytuvai į magistralinius kelius išvažiavo dar vidurnaktį, buvo vykdomi prevenciniai barstymai, kad ryte nesusidarytų slidumas ir kelionės būtų sklandžios. Vakare galimas plikledis.

AB „Kelių priežiūra“ primena, kad valstybinės reikšmės keliai yra prižiūrimi pagal skirtingus priežiūros lygius, pavyzdžiui, pirmo priežiūros lygio kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda dirbama 24 val. per parą, priežiūra čia vyksta nenutrūkstamai, penkto priežiūros lygio kelias, pavyzdžiui, Kietaviškės-Elektrėnai prižiūrimas nuo 9 val.

Valstybinių kelių tinklą sudaro per 21 000 km. Kelių priežiūros lygius pasitikrinti ir įsivertinti jų tikėtiną būklę galima internetinėje svetainėje kpl.keliuprieziura.lt.

Apie sudėtingas eismo sąlygas pranešti VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo informacijos centrui telefonu 1871.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto