Žiežmarietė, pradėjusi savo verslą internete, atidarė naują parduotuvę ir Kaišiadoryse

Žiežmarietė verslininkė Neringa Kabašinskienė jau daugiau negu 4 metus sukasi savo pačios sukurtame versle. Moteris internete prekiauja įvairiausiais drabužiais, o jos klientai yra ne tik visoje Lietuvoje, bet net ir užsienyje gyvenantys mūsų tautiečiai. Neringa yra puikus pavyzdys tiems, kurie vis galvoja pradėti nuosavą verslą, tačiau vis dar nesiryžta tam.

Kivi rūbai Kaišiadorys (7)

„Norint pradėti savo verslą, kurį būtų galima vystyti iš namų, visiškai nereikia daug investicijų į internetinių parduotuvių kūrimą. Pradėti prekybą internete galima ir naudojantis populiariuoju socialiniu tinklu Facebook“ – apie savo prekybos internete pradžią sako verslininkė.

Neringa Facebook‘e turi sukūrusi net kelias gana dideles bei ganėtinai populiarias grupes, kuriose ji ir prekiauja savo siūloma produkcija. Pati populiariausia ir didžiausia moters grupė yra „Vaikučiams ir mamoms. Kartu ir aukcionai“, kurioje jau yra virš 14000 narių, o visai neseniai Neringa sukūrė dar vieną naują grupę „Batų kalnas! Rūbų rojus!“. Na, o tam, kad apsaugotų savo klientus, verslininkė dar papildomai sukūrė vieną grupę „Apgavikai, sukčiai, melagiai“, kurioje visi Facebook’o naudotojai gali dalintis savo patirtimi ir įspėti kitus apie nepatikimus pardavėjus ir pirkėjus.

Kivi rūbai Kaišiadorys (2)

Neringa visai neseniai nusprendė plėsti savo prekybą ir Kaišiadoryse, Gedimino g. 66, atidarė fizinę savo parduotuvę. „Kone kasdien iš savo pirkėjų sulaukdavau žinučių su raginimais atidaryti savo parduotuvę ir Kaišiadoryse. Būtent tai ir pastūmėjo mane plėsti savo klientų ratą ir pradėti prekiauti ne tik internete, bet ir realioje parduotuvė, kur žmonės galėtų ateiti ir realiai apžiūrėti visas siūlomas prekes“ – apie savo naujos parduotuvės atsiradimo idėją kalbėjo moteris.

Naujoje parduotuvė Kivi Rūbai už tikrai kiekvienam prieinamą kainą galite rasti batų, striukių, paltų, suknelių, džinsų, rankinių, vaikiškų prekių ir dar daug visko.

Kivi rūbai Kaišiadorys (11)

„Kainos tikrai prieinamos, o asortimento antnaujinimas ir prekių papildymas vyksta kas dvi savaites, todėl parduotuvėje nuo galvos iki kojų gali apsipirkti tiek moterys, tiek vyrai, tiek ir vaikai“ – tikina Neringa bei pažada tobulėti ir atsižvelgti į kiekvieno kliento lūkesčius bei pageidavimus.

Parduotuvę Kivi Rūbai galite rasti Kaišiadoryse, Gedimino g. 66, II aukšte. Darbo laikas pirmadieniais – penktadieniais nuo 10 val. Iki 17 val., o šeštadieniais – nuo 10 val. Iki 14 val.

Kviečiame užsukti!