Žiežmariuose degė butas

Balandžio 29 dieną budėjusiems Kaišiadorių ugniagesiams gelbėtojams iškvietimų netrūko. Kaip skelbiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento praėjusios paros įvykių suvestinėje, viso Kaišiadorių miesto ir rajono ugniagesiai praėjusią parą sulaukė 5 iškvietimų.

10 val. 19 min. buvo gautas pranešimas, kad Žiežmarių seniūnijoje, Strėvininkų kaime prie kapų dega žolė. Vos per 5 minutes nuo gauto iškvietimo atvykę ugniagesiai užgesino 20 arų plote degusią žolę.

11 val. 55 min. vėl buvo gautas skambutis, kad Pravieniškių kaime dega žolė, ugnis eina link miško. Atvykę ugniagesiai šį kartą turėjo daugiau darbo – gaisras buvo likviduotas tik 18 val. 27 min. Gaisro metu buvo užgesinta žolė ir krūmai, degę 200 arų plote. Gesinti šį gaisrą buvo atvykusios dvi ugniagesių autocisternos. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš už 2 kilometrų esančio vandens šaltinio.

17 val. 51 min. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė aliarmo sirenos. Šį kartą buvo pranešta, kad Žiežmariuose, Sodų g. 13 namo trečiame aukšte iš buto rūksta juodi dūmai. Į gaisro vietą buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos ir autokopėčios. Pirmieji ugniagesiai į gaisro vietą atvyko per 4 minutes nuo to laiko, kai buvo gautas skambutis skubios pagalbos numeriu 112. Atvykus gelbėtojams trijų kambarių bute (76 m² dydžio) degė lova ir spinta. Gaisro gesinimui buvo sudarytos dvi ugniagesių gelbėtojų grandys su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, kurias sudarė 4 ugniagesiai gelbėtojai. Gaisrui gesinti buvo panaudoti 2 B tipo vandens švirkštai.

Gaisro metu 15 m² dydžio kambaryje sudegė lova ir spinta, išsilydė lempos, apdegė sienos, aprūko kitų dviejų kambarių sienos. Pro langą išmesta deganti lova, spinta ir rūbai. Sulietas vandeniu antrame aukšte esantis butas. Iš antrame aukšte esančio buto evakuotas vienas žmogus su dviem šunimis. Kiti žmonės į lauką išėjo patys. Iš degančio buto išgelbėtas dekoratyvinis triušis ir katinas, žmonės nenukentėjo.

20 val. 37 min. ugniagesiai vėl sulaukė iškvietimo. Jiems buvo pranešta, kad Kruonio seniūnijoje, Darsūniškio kaime dega žolė. Gaisro metu išdegė 50 arų sausos žolės.

21 val. 59 min. gelbėtojų pagalbos paprašė policijos pareigūnai. Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Avilių kaime, policijos pareigūnai negalėjo patekti į butą. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams ištraukiamomis kopėčiomis padėta policijos pareigūnams patekti į vidų.

Naujienos iš interneto