Žiežmariuose dėl netinkamų sąlygų iš šeimininkų paimti 5 šuniukai

Pranešimas dėl netinkamomis sąlygomis laikytų šunų Žiežmariuose pasitvirtino. Viso ten rasti 7 šunys: 2 lauke ir 5 viduje bei nėra žinoma, kiek kačių, nes jos gyvena lauke ir yra bailios.

Nors patikrinimo metu nustatyta, kad šunų įmitimas normalus, sveikatos problemų jie neturi ir pašaro šeimininkai turi, vis tik inspektoriai sutiko, kad viduje gyvenantiems šunims sąlygos yra visiškai netinkamos dėl daugybės priežasčių – jie niekada nebuvo išleidžiami į lauką, nėra matę saulės ar gryno oro gurkšnio, nesocializuoti, bailūs, dauginasi tarpusavyje, vidaus patalpos nėra tinkamos jų laikymui dėl nesuvokiamos netvarkos. Viena iš kalyčių ir vėl nėščia, visi šunys blusuoti.

Su šeimininkais pavyko rasti sutarimą, kad penkis šunis atiduos ir pasiliks du, tik laikymui lauke ir tik patinus. Priimtas toks sprendimas siekiant tiek sukurti geresnį gerbūvį gyvūnams, tiek palengvinti savimi vos galinčio pasirūpinti žmogaus kasdienybe.

Visus penkis šunis perimti ir patikrinti situaciją kartu su seniūne dėl kačių sutiko VšĮ “Vyšnių sodas”. VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ yra dėkingi VšĮ „Vyšnių sodas“ už nuoširdų rūpestį gyvūnų gerove bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Kaišiadorių skyriui už operatyvumą ir betarpišką bendradarbiavimą sudarant sąlygas gyvūnus perimti.

Į gyvūnų nepriežiūros ir žiauraus elgesio atvejus GGI gali reaguoti tik prie to prisidedančių žmonių dėka. Šiuo metu finansų labai trūksta. Prisidėti galite čia: https://www.aukok.lt/p…/Stabdykime-ziauru-elgesi-su-gyvunais.

Kaip savo paskyroje skelbė VšĮ „Vyšnių sodas“, viena kalytė – visų mama, gyveno pririšta prie grandinės. Vienerių metų jos atvesti patinėliai ir dvejų metų taip pat jos atvestos kalytės – uždarytos lūšnoje. Nematę lauko žolės, gardesnio kąsnelio ar sveikatos procedūrų visi šuniukai prašo žmonių pagalbos. Jei tik galite, pagelbėkite konservais, vitaminais, finansais laukiantiems vizitams pas veterinarus. Kalytes yra būtina kuo greičiau sterilizuoti, patinėlius – kastruoti, o juk dar visi ir klaikiai blusuoti, net neabejojame, kad turi begales kirminų…

Kiekvienas pagalbos lašelis yra svarbus visiems penkiems šuniukams, kurių laukia dar ir ilgas socializacijos kelias. VšĮ „Vyšnių sodas“ gyventojų prašo nepalikti jų bėdoje, nes be jūsų palaikymo mes tiesiog palūšime.

VšĮ „Vyšnių sodas“
Įmonės kodas 302488918
Sąskaitos nr. LT197044060007446446 (AB SEB bankas)
SWIFT kodas CBVILT2X (aukojantiems iš užsienio)
Pavedimo paskirtis: Žiežmarių šuniukams
Paypal: viltiesvila@gmail.com
Paypal nuoroda: https://www.paypal.me/vsivysniusodas
Paysera: LT423500010002663964

Paaukoti telefonu galite skambindami arba siųsdami SMS žinutę trumpuoju numeriu 1417. Vieno skambučio/SMS auka – 2 EUR. Norėdami skirti didesnę sumą, skambinti arba siųsti SMS žinutę galite tiek kartų, kiek norite.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto