Žiežmariuose gyventojus „švarinęs“ vyras sulaikytas

Šiandien 2 mėnesiams suimtas jaunas vyras, galimai įvykdęs ne vieną nusikalstamą veiką Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose.

Pastarąsias savaites, įvairiais laikotarpiais, Žiežmariuose buvo įvykdyta ne viena nusikalstama veika. Laikotarpiu nuo rugpjūčio 8 d. 22.00 val. iki rugpjūčio 9 d. 08.40 val. iš automobilio „Škoda Oktavia“ buvo pavogta piniginė su joje buvusiais 780 eurų. Laikotarpiu nuo rugpjūčio 30 d. 16.30 val. iki rugpjūčio 31 d. 08.30 val. iš automobilio „Opel Astra“ pavogta piniginė su joje buvusiais 480 eurų, banko mokėjimo kortele. Laikotarpiu nuo rugsėjo 8 d. 18.00 val. iki rugsėjo 9 d. 08.20 val. iš automobilio „Chrysler Grand Voyager“ pavogti du mobiliojo ryšio telefonai bei piniginė, kurioje buvo 900 eurų. Rugsėjo 9 d. taip pat pastebėta, kad iš galimai neužrakinto automobilio pavogti įvairūs įrankiai.

Užvakar, rugsėjo 9 d., po intensyvių paieškos veiksmų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė įtariamąjį (gimusį 1997 m.), kuris, padedant kolegoms iš Patrulių rinktinės, buvo sulaikytas apie 11.00 val. Kauno mieste.

Šiandien anksčiau teistam jaunam vyrui skirta kardomoji priemonė – suėmimas 2 mėnesiams.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

Naujienos iš interneto