Būdai, kaip greitai priaugti norimos raumenų masės

Raumenų masės auginimas yra daugelio jėgos treniruočių ir fizinio aktyvumo entuziastų uždavinys. Tie, kurie nusprendžia užsibrėžti sau tikslą sukurti svajonių figūrą, gali susidurti su daugybe veiksnių, trukdančių kokybiškai padidinti raumenų masę. Labai svarbų vaidmenį šiame procese atlieka tinkama mityba, treniruotės ir maisto papildai. Mūsų kūnas pamažu ruošiasi nešti vis didesnį svorį, kuris neabejotinai apkrauna organizmą. Ne be reikalo sakoma, kad raumenų masės auginimo procesas yra sunkesnis nei kūno riebalų mažinimas. Taigi verta išmokti efektyviai auginti raumenis ir pagerinti savo išvaizdą. Kaip tai padaryti? Sužinosite kaip tik čia.

Greitas raumenų masės augimas – kas turi tam įtakos?

Pagrindinis elementas, turintis įtakos raumenų masės formavimo procesui, yra vadinamoji raumenų hipertrofija. 

Norint veiksmingai didinti raumenų masę, reikėtų susidaryti tinkamą mitybą su vadinamuoju kalorijų pliusu, kuris dažnai yra vadinamas dieta greitam raumenų masės augimui. Kalorijų papildymas yra veiksmingas būdas didinti kūno svorį ir auginti raumenų masę. Tai, kas formuoja raumenų masę, yra tinkama treniruotė ir raumenų ląstelių regeneracija po baigtų treniruočių. Čia pagrindinį vaidmenį atlieka tinkama mityba, papildai, skatinantys regeneraciją, taip pat tinkama miego trukmė ir kokybė. Nes kaip žinia – raumenų masė auga būtent poilsio metu!!! 

Greitas raumenų augimas ir mankšta

Efektyvus ir greitas raumenų masės augimas – kietas riešutėlis. Šis procesas reikalauja daug motyvacijos ir noro. Be abejonės, fiziniai pratimai, akcentuojantys jėgą, yra geras pasirinkimas norint efektyviai formuoti raumenų masę, tačiau tai, toli gražu, nėra viskas.

Kad fiziniai pratimai duotų naudos, labai svarbus elementas yra jų reguliarumas. Priklausomai nuo to, kokio treniruočių plano laikotės, turite žinoti atskirų raumenų grupių mankštinimo reguliarumą. Dažniausiai sakoma, kad geriausias būdas efektyviai vystyti raumeninį audinį – maždaug 2 kartus per savaitę stimuliuoti pasirinktus kūno raumenis. Tai yra tinkamas kartų skaičius, kuris skatina anabolinius procesus ir garantuoja tinkamą atskirų raumenų segmentų regeneraciją tarp nuoseklių treniruočių. Be to, kaip jau minėjome, mityba yra kone lygiavertė treniruotėms, kalbant apie raumenų masės didinimą. Be mitybos yra ir papildai raumenų auginimui, padėsiantys greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Nr. 23/7