Dėl stadiono rekonstravimo uždaromas pėsčiųjų ir dviračių takas

Kaišiadorių rajono savivaldybė informuoja, kad pradedami Kaišiadorių miesto stadiono, esančio Paukštininkų g. 9, Kaišiadorių mieste, rekonstravimo darbai. Dėl šios priežasties uždaromas pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Paukštininkų gatvės iki Karių kapinių. Savivaldybės administracija planuoja, kad, esant pakankamam finansavimui, I-ojo etapo darbai bus baigti 2019 metais.

Šiais metais numatoma atlikti visus paruošiamuosius darbus, įrengti stadiono bėgimo takų ir vidinės dalies pagrindus, pakloti buitinių nuotekų ir lietaus nuotekų tinklus ir apšvietimo tinklus, lauko vandentiekio tinklus. Sekančiais metais rekonstrukcijos darbams iš Kūno kultūros ir sporto departamento planuojama gauti 265 tūkst. Eur. Rekonstruojamame stadione numatyta įrengti futbolo aikštę su dirbtine veja bei teniso aikštelę. II-ojo etapo darbų finansavimui planuojama rengti bendrą paraišką kartu su savivaldybės partneriais Baltarusijos Respublikos Yvijos rajonu ir kreiptis dėl projekto finansavimo pagal Europos Sąjungos 2014-2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą, taip pat ieškoti kitų finansavimo šaltinių.

Atsiprašome Kaišiadoriečių ir miesto svečių už laikinus nepatogumus.

Plačiau apie Kaišiadorių miesto stadiono rekonstrukciją galite pasiskaityti šiame straipsnyje: Prasidės Kaišiadorių miesto stadiono rekonstrukcija

Naujienos iš interneto