Kaip išsirinkti tinkamiausią masažą, kad pajustumėte jo naudą?

Tikriausiai kiekviena moteris savo gyvenime ne kartą pagalvojo apie atpalaiduojantį viso kūno masažą. Tačiau ji atidėliojo savo svajones arba negalėjo pasirinkti sau tinkamo masažo. Be to, renkantis reikia atkreipti dėmesį į daugelį aspektų: ekspertai, masažo technikos ir kt. Labai svarbu pasirinkti tinkamą masažą. Masažas gali ne tik palengvinti skausmą ir nuovargį, bet ir pagerinti kūno formas. Bet koks masažas gali skatinti lipolizę, pašalinti nuosėdas iš kūno, atkurti gyvybingumą ir pagražinti odą. Jeigu perskaičius masažo pavadinimą visiškai neaišku ko galite tikėtis jo metu, teiraukitės specialistų. Domėkitės atliekama procedūra. 

Masažas pašalina nuovargį, alergiją ir nemigą, o labiausiai atpalaiduoja visą kūną. Masažas ypač ramina nervų sistemą, nes nervas yra labai sudėtinga ir svarbi sistema, galinti siųsti smegenų signalus visam kūnui. Milijonai viso kūno nervų galūnių kontroliuoja daugumą kūno funkcijų. Todėl masažas yra svarbi priemonė nervų sistemai stiprinti ir maksimaliai atsipalaiduoti. Galima rinktis iš daugybės masažo rūšių, keletą jų aptarkime, o jei norite išbandyti užsukite grupinis.lt:

Mioplastika – giliųjų audinių masažas. Šio masažo tikslas-suaktyvinti giliųjų audinių aprūpinimą deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, suaktyvinti kraujotaką-aprūpinti kraują sukietėjusiomis arterijomis ir negyvybingais audiniais bei pagerinti limfos nutekėjimą poodiniuose riebaliniuose audiniuose.

Holistinis masažas – tai rankų ir minčių prisilietimas. Žmogaus kūnas nėra suskirstytas į skirtingas kūno dalis, bet veikia kaip viena harmoninga visuma. Atlikite atpalaiduojančius masažo judesius abiem rankomis, sutelkdami dėmesį į asmenį, prie kurio liečiame. Šiandien žmonės vargina save ta pačia kūno padėtimi ilgą darbo dieną, per mažai sportuoja. Dėl šių priežasčių išbalansuojamas visas Jūsų organizmas, vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba, pakrypus stuburui, pasislenka organai, sutrinka kraujo ir limfos apytaka, silpnėja imuninė sistema. Todėl holistinis kūno masažas leis pašalinti raumenų nuovargį, sąstingį, nuramins ir harmonizuos, atpalaiduos nuo streso ar tam tikrų ilgalaikių neigiamų emocijų sustingusius raumenis, leis pagerinti kraujo apytaką, audinių mitybą, pagerins bendrą organizmo būklę.

Akmenų masažo poveikis turi tūkstančius metų. Manoma, kad pirmieji karštų akmenų masažą pradėjo naudoti havajiečiai, kurie sušildė kūną, atpalaidavo raumenis ir nuramino dvasią. Kadangi akmuo gali išlaikyti šilumą ilgą laiką, palyginti su atskiru rankų masažu, masažo metu galima pasiekti gilesnį ir stipresnį efektą. Be to, šis masažas suteikia žmonėms romantikos, paslapties ir paslaptingo ritualo jausmą. Masažas suteikia gilų atsipalaidavimą per centrinę nervų sistemą, šalina pastovaus nuovargio sindromą, įtampą, nerimo jausmą, depresinę nuotaiką. Labai suaktyviną kraujotaką, medžiagų apykaitą. Po procedūros dar 2-3 dienas Jus lydi gera nuotaika, jėgų antplūdis, darbingumas ir vidinis ramumas. Darnus įvairios masažo technikos ir šiltų akmenų naudojimas palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną. Masažas reikalingas: pervargus, patyrus gilų stresą, jaučiant nepagrįstą nervingumą, apatiją, miego sutrikimus. Taip pat šis masažas rekomenduojamas žmonėms, kurie jaučia įvairius nugaros skausmus, kamuoja artrito sukeliami skausmai.

Nr. 21/27

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto