Kaišiadorietė Žaneta Navickaitė tapo trikovės sporto meistre (video)

Kaišiadorietė Žaneta Navickaitė toliau skina laurus jėgos varžybos ir taip garsina Kaišiadorių miesto vardą. Jau ne vieną kartą rašėme apie šios kaišiadorietės laimėjimus sunkumų kilnojimo sporte. Šį kartą Žaneta vėl nusipelnė mūsų dėmesio.

Spalio 27-28 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame mūsų kraštietė tiesiog sužibėjo. Pritūpusi su 110 kg, išspaudusi 65 kg ir nuo žemės atkėlusi 145 kg sveriančias štangas svorio kategorijoje iki 63 kg ir absoliučioje jaunimo įskaitoje Žaneta Navickaitė užtikrintai iškovojo 1 vietas. Negana to, bendroje sumoje surinkusi 320 kg, sportininkė tapo trikovės sporto meistre svorio kategorijoje iki 63 kg. Iš viso šiose varžybose dalyvavo net 112 sportininkų. Jaunimo kategorijoje dalyvavo 10 merginų, jaunių kategorijoje – 7 merginos, o moterų – 14 dalyvių.

„Šios varžybos man buvo jau ne pirmos, tad jaudulys nebuvo toks didelis kaip per pirmąsias varžybas Rokiškyje. Pergalę iškovoti nebuvo sunku, nes šioms varžyboms rimtai ruošiausi, nepraleidau nei vienos treniruotės“ – sakė Ž. Navickaitė.

Kadangi Žaneta pati yra pabaigusi trenerės kursus, tad daugiausia treniruojasi savarankiškai. Tačiau su mielu noru priima ir gerus trenerio Gintaro Kuktelionio patarimus bei pagalbą.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto