Kaišiadorių Oku karate akademijos sportininkai – Lietuvos Olimpinio karate čempionai

Šį šeštadienį, sausio 11 dieną, vyko Lietuvos Olimpinio (WKF) karate čempionatas. Jo metu sportininkai kovojo dėl kelialapių į Europos čempionatą Azerbaidžiane, kuris vyks kovo 25-29 dienomis bei dėl galimybės atstovauti Lietuvą atrankiniame turnyre Paryžiuje, kur geriausi pasaulio sportininkai rungsis dėl galimybės varžytis 2020 Tokyo Olimpinėse žaidynėse.

Lietuvos karate čempionate rungėsi sportininkai iš 21 šalies karate klubo. Panevėžyje dėl geriausių šalies sportininkų titulo varžėsi jaunimas nuo 14 metų ir suaugę sportininkai.

Norime pasidžiauti, jog suaugusiųjų kumite rungtyse Lietuvos čempionais savo svorio katagorijoje tapo Kaišiadorių Oku karate akademijos sportininkai – Monika Žalytė (kumite +61 kg) ir Petras Ąžuolas Kalpokas (kumite +75 kg). Taip pat labai džiaugiamės sėkmingu Lauryno Mažeikos startu WKF varžybose, kuriam pritrūko vienos pergalės iki medalių.

Sportininkus ruošė treneris Petras Ąžuolas Kalpokas. Oku karate akademija įsikūrusi Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centre. Lietuvos čempionatą organizavo Lietuvos karate fedaracija ir Panavėžio „Alfa“ karate klubas.