Kaišiadoryse lankėsi Sveikatos apsaugos ministras

Sausio 23 dieną Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys lankėsi Kaišiadorių gydymo įstaigose – greitojoje medicinos pagalbos stotyje, pirminės sveikatos priežiūros centre ir Kaišiadorių ligoninėje. Susitikimo metu ministras bendravo su medicinos personalu ir pacientais.

Bendraudamas su šeimos gydytojais ministras aiškinosi, kokie pakeitimai palengvintų jų darbą, padėtų skirti didesnį dėmesį pacientams ir sutrumpintų eiles: dažniausiai buvo įvardinamas perteklinis siuntimų išrašymas, taip pat socialinių paslaugų aptarnavimas. Sutarta, kad ministras paves atlikti analizę ir pateikti pasiūlymus, kaip būtų galima sumažinti šeimos gydytojams tenkantį biurokratinį krūvį.

Kaišiadorių ligoninė pagal išvengtas pacientų hospitalizacijas yra viena iš šalies lyderių, tačiau apie trečdalį rajono gyventojų renkasi specialistų konsultacijas kituose šalies miestuose ir rajonuose. Ministras akcentavo, kad rajoninėms ligoninėms būtina susigrąžinti pacientų pasitikėjimą, kad daromos investicijos būtų prasmingos ir rezultatyvios.