Kodėl verta išbandyti mankštą su pasipriešinimo gumomis?

Treniruotės namuose bus dar efektyvesnės, jei jų metu naudosite specialią įrangą. Elastinės juostos neabejotinai yra vienas palankiausių pasirinkimų: jos namuose neužims daug vietos, užtikrins dar didesnį treniruočių efektyvumą bei leis paprasčiau siekti užsibrėžtų rezultatų. Maža to, pasipriešinimo gumos kaina yra labai nedidelė, todėl toks pasirinkimas puikiai tinka ir tada, jei sporto įrangai galite skirti tik labai ribotą pinigų sumą. Specialistai teigia, kad priežasčių, kodėl verta išbandyti pasipriešinimo gumas, yra ne taip ir mažai, taigi, aptarkime pačias svarbiausias.

Raumenų stiprinimas

Treniruotės metu raumenys yra nuolat įtempiami, todėl tai padeda juos sustiprinti. Kuo dažniau atliksite pratimus su pasipriešinimo gumomis, tuo greičiau galėsite pasiekti pageidaujamų rezultatų.

Dėmesio koncentracijos gerinimas

Atliekant pratimus svarbu pajusti raumenų įtempimą ir atleidimą, todėl tai reikalauja susikaupimo. Treniruotės metu būtina įsitikinti, kad juostas laikote teisingai ir judesius atliekate pakankamai koordinuotai.

Kūno linijų dailinimas

Atlikdami pratimus su elastinėmis juostomis didinsite raumenų tonusą ir deginsite kalorijas, todėl reguliariai treniruodamiesi galėsite padailinti kūno linijas.

Galėsite atlikti įvairius skirtingus pratimus

Mankštindamiesi su elastinėmis juostomis galėsite atlikti įvairius skirtingus pratimus, todėl tai jūsų treniruotę pavers dar efektyvesne. Tikrai nebūtina namuose įsirengti tikrą sporto salę, kad jūsų mankšta būtų efektyvi.

Geresnis kūno pajautimas

Treniruotės metu galėsite geriau pajusti, kurie raumenys dirba, ir kurie – ne.  Reguliari mankšta su elastinėmis juostomis padidins judesių amplitudę, pagerins lankstumą ir sąnarių judrumą.  Treniruotė su elastinėmis juostomis padės jums fiziškai sustiprėti ir susikaupti.

Dar įdomesnė treniruotė

Įprasti mankštos pratimai ilgainiui gali atrodyti pernelyg nuobodūs, todėl žmonės neretai praranda motyvaciją sportuoti toliau. Kad taip nenutiktų, įsigykite elastines juostas, kurios jūsų treniruotę pavers kur kas įdomesne!

Nr. 22/53