Masažinės kėdės privalumai ir trūkumai

Kokybiška masažinė kėdė yra išties ganėtinai brangus malonumas. Visgi, daugelis asmenų, kurie nuolat skundžiasi įtampa ir maudimu kaklo, pečių bei nugaros srityje svarsto galimybę įsigyti šią kėdę namuose, manydami, jog ji gali pakeisti tikro masažisto rankas. Nenuostabu – juk tam, jog masažai išties padėtų, reikia praeiti visą jų kursą, o tai atsieina nemažai pinigų. Be to, šie turėtų būti atliekami kasdien ar bent jau kas antrą dieną, o laiko tam surasti gali tikrai ne kiekvienas. 

Masažinės kėdės privalumai

Masažinė kėdė turi išties daug teigiamų aspektų, dėl kurių verta ją įsigyti. Šio tipo kėdės atpalaiduoja Jūsų raumenis bei gerina kraujotaką. Taip pat, jos pagelbėja ne tik fizinei, tačiau ir emocinei būklei. Nepamirškite, jog toks vibruojantis masažas teigiamai veikia ir dubens organus. Be to, tai padeda sustiprinti ištvermę, pagelbėja atsikratyti nervinės įtampos. Masažinės kėdės padeda valant organizmą, mažina skysčių kaupimąsi bei celiulitą. 

Masažinės kėdės trūkumai

Visgi, netinkamai naudodamiesi masažine kėde galite išties sau pakenkti. Procedūra neturėtų trukti ilgiau nei pusvalandį, todėl neperspauskite ir nenaudokite šio malonumo per ilgai. Pasibaigus masažui visuomet turėtumėte dar kelias minutes pabūti kėdėje, o tik tuomet atsistoti. Be to, masažinės kėdės negalima naudoti drėgnose patalpose.  

Kada draudžiama naudoti masažinę kėdę?

Kai kuriais atvejais, masažinė kėdė gali pridaryti daugiau problemų, negu suteikti naudos. Jeigu turite piktybinių navikų ar uždegiminių procesų, masažinės kėdės naudoti nepatartina. Taipogi, nereikėtų šios įsigyti ir sergant skolioze ar osteoporoze, mažakraujyste, turint patemptus raumenis bei raiščius. Nereikėtų šia kėde naudotis menstruacijų metu. Taip pat, nepirkite kėdės, jeigu turite tam tikrų širdies ligų ar esate nėščia.

Nr. 21/30