Naktį ties Žiežmariais įvyko eismo įvykis (foto)

Praėjusi para Kaišiadorių rajone buvo paženklinta dvejomis skaudžiomis avarijomis, kurių metu buvo sužaloti žmonės. Apie sekmadienio vakaro avariją Dovaninonyse, kurios metu susidūrė trys lengvieji automobiliai ir nukentėjo net penki asmenys, jau rašėme šiame straipsnyje. O jau po vidurnakčio buvo gautas naujas pranešimas apie eismo įvykį magistralėje Klaipėda – Vilnius, ties Žiežmariais.

Sausio 27 dienos naktį, 1 val. 13 min., ugniagesiai gavo pranešimą iš policijos komisariato, kad Kaišiadorių rajone, magistralės Klaipėda – Vilnius 248 kilometre susidūrė du automobiliai, prispaustas žmogus. Vėliau, bevykstant į įvykio vietą, buvo patikslinta, kad prispaustų žmonių nėra.

Atvykus gelbėtojams buvo susidūrę lengvasis automobilis „Mersedes-Benz“ ir vilkikas „Volvo FH 500“. lengvojo automobilio vairuotojas buvo išlipęs iš savo automobilio, vėliau greitosios medicinos pagalbos išvežtas į gydymo įstaigą.

Gelbėtojai automobiline gerve patraukė eismo įvykį patyrusius automobilius ir maždaug 120 metrų kelio ruože nuvalė išsiliejusius tepalus bei duženas.