Netoli Palomenės kaimo vėl pastebėta meška (video)

„Spalio 16 dienos vakarą, Kaišiadorių rajone, netoli Palomenės kaimo, medžiotojų klubo „Palomenys“ medžiotojui Daliui Katinui pavyko užfiksuoti mešką, kuri išlindo jam po bokšteliu“ – rašoma medžiotojams skirtame portale miske.lt, kurioje patalpintas ir užfiksuotas rudosios video.

Kaip teigia klubo medžiotojai, šią mešką jie jau mato ne pirmą kartą. Tačiau jau kurį laiką meška buvo pasitraukusi į Jonavos rajoną, o dabar jau vėl sugrįžo pas juos į plotus.

Meška liepos mėnesį taip pat buvo pastebėta Elektrėnų rajone, kuomet vakare, sėdėdami bokštelyje, esančiame Tarbiškių kaime, tolumoje pastebėjo iš miško išėjusį didelį gyvūną. Pradžioje pagalvojo, kad iš miško išėjo didžiulis šernas. Tačiau, pasinaudoję ant ginklo esančia optika ir pažiūrėję iš arčiau, liko nustebę – pasirodo, kad tai visai ne didelis šernas, o rudasis lokys.

Vasaros pabaigoje Kaišiadoriečiams.lt rašė taip pat rašė, kad medžiotojų kameros lokį užfiksavo liepos 29 dieną, apie 21 val., Palomenės girininkijos 22 miško kvartale. Tad, panašu, kad meškutė Lietuvos miškuose nusprendė apsistoti ilgesniam laikui.