Paaiškėjo, kokia bus Kaišiadorių rajono savivaldybės koalicijos sudėtis ir kas kokias pareigas užims

Pasibaigus rinkimams ir daugiausia Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos mandatų kartu su mero postu gavęs Liberalų sąjūdis kovo 31 dieną pranešė, su kuo dirbs koalicijoje.

Po kovo 5 dienos rinkimų paaiškėjo, kad Kaišiadorių rajono savivaldybės taryboje mandatus gavo septynių partijų nariai. Daugiausia narių taryboje turės rinkimuose laimėjęs Liberalų sąjūdis. Skaičiuojant su mero postų viso savivaldybėje dirbs 7 šios partijos atstovai. Antroje vietoje liko TS-LKD – jų taryboje bus 6. Socialdemokratų partija iškovojo 4 mandatus. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 3 mandatus. Taip pat tris mandatus iškovojo ir Lietuvos regionų partija. Lietuvos žaliųjų partija gavo 2 mandatus, o Darbo partija – 1.

Kai kurioms visuomenės informavimo priemonėms nekantraujant ir bandant „burt iš tirščių“ kas gi bus Kaišiadorių rajono savivaldybės koalicijoje, kovo 31 dienos vakarą Kaišiadorių liberalai savo socialinio tinklo Facebook paskyroje atvertė visas kortas ir paskelbė visą informaciją. Tikriausiai tie, kurie bent kartą yra dalyvavę derybose žino, jog, kol nėra oficialiai viskas suderinta, skleisti gandus nėra teisingas požiūris.

Tad, kovo 31 dieną, pasirašius koalicijos sutartį, Kaišiadorių liberalai iškart apie tai pranešė visuomenei.

Liberalų sąjūdis koalicijos sutartį pasirašė su Lietuvos socialdemokratų partija, Lietuvos regionų partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei Lietuvos žaliųjų partija.

„Tikimės, kad ateinantys ketveri metai dirbant komandoje bus sklandūs, sąžiningi bei skaidrūs“ – išplatintame pranešime rašė liberalai.

Taip pat, vicemerais bus liberalas Tomas Vaicekauskas ir socialdemokratas Algimantas Radvila. Administracijos direktorius – Karolis Petkevičius.

Sudarius koaliciją Kaišiadorių rajono savivaldybės taryboje dauguma turės net 19 mandatų (su meru), o tuo tartu opozicijoje likę TS-LKD ir Darbo partija – 7 mandatus.

Tad sėkmės naujajai valdančiai daugumai, nes, panašu, kad vis tiek atsiras tokių, kurie bandys kaišioti pagalius į ratus.