Rinkimų rezultatai: kas pateko į Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybą?

Kovo 5 dieną vykusiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai išsirinko ir tarybos narius. Apie mero rinkimų rezultatus jau rašėme prieš kelias valandas, tad dabar metas apžvelgti savivaldybės tarybos rinkimų rezultatus ir sužinoti, kas mus atstovaus.

Kaišiadorių rajono savivaldybėje su mero mandatu viso yra 26 tarybos nariai. Į tarybos nario vietą mūsų rajone kandidatavo 283 asmenys.

Lietuvos žaliųjų partijos sąraše buvo 22 kandidatai. Lietuvos socialdemokratų partija į rinkimus ėjo su 49 kandidatais į tarybos postą. Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ savo gretose turėjo 14 kandidatų. Darbo partija – 20. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai į savo gretas pritraukė viso labo 34 kandidatus. Lietuvos regionų partija į Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos rinkimus ėjo su 40 kandidatų sąrašu. Vienintelis Liberalų sąjūdis mūsų rajone į rinkimus ėjo su pilnu kandidatų sąrašu – 50. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše buvo 37 kandidatai. Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) į tarybos rinkimus kėlė 16 kandidatų.

Suskaičiavus visus rinkimų rezultatus paaiškėjo, kad Kaišiadorių rajono savivaldybėje daugiausia balsų rinkėjai skyrė Liberalų sąrašui – 2600 (21,6 proc.), kas lėmė, kad Liberalų sąjūdis taryboje turės 6 mandatus (arba 7, jeigu meru taps Šarūnas Čėsna).

Antroje vietoje, gavę 2474 balsus (20,5 proc.) bei taip pat iškovoję 6 mandatus (arba 7, jeigu meru taps Vytenis Tomkus).

Lietuvos socialdemokratų partija gavo 2011 rinkėjų balsų (16,7 proc.), kas jiems taryboje užtikrino 4 mandatus.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga su 1377 balsais (11,4 proc.) taryboje iškovojo 3 mandatus.

Taip pat 3 mandatus iškovojo ir Lietuvos regionų partija, už kuriuose balsavo 1170 (9,7 proc.) rinkėjų.

Gavusi 767 balsus (6,4 proc.) Lietuvos žaliųjų partija Kaišiadorių rajono savivaldybės taryboje gavo 2 mandatus.

Darbo partija, sulaukusi 642 (5,3 proc.) rinkėjų balsų, taryboje turės 1 mandatą.

Tuo tarpu Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ (443 balsai, 3,7 proc.), bei Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) (135 balsai, 1,1 proc.) mandatų negavo ir į tarybą nepateko.

Naujieji Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos nariai

Pagal išankstinius VRK duomenis, mūsų interesus Kaišiadorių rajono savivaldybės taryboje atstovaus šie asmenys.

Liberalų sąjūdis: Šarūnas Čėsna, Kęstas Moroza, Karolis Petkevičius, Tomas Vaicekauskas, Albertas Lakštauskas, Gintaras Gružauskas (jeigu meru bus išrinktas Šarūnas Čėsna, tuomet prie tarybos prisijungs ir Ramūnas Urmilevičius).

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai: Vytenis Tomkus, Tautvydas Krilavičius, Rugilė Grendaitė, Vaida Babeckienė, Daiva Nasevičienė, Rimvydas Dekas (jeigu merus bus išrinktas Vytenis Tomkus, tuomet prie tarybos prisijungs ir Janina Augustinavičienė).

Lietuvos socialdemokratų partija: Algimantas Radvila, Borisas Geicenas, Laima Rudienė, Vytautas Silvanavičius.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga: Darius Vilimas, Linas Lazauskas, Voldemaras Maziliauskas.

Lietuvos regionų partija: Giedrė Pavasarytė, Eugenijus Cikanavičius, Romualdas Kubiakas.

Lietuvos žaliųjų partija: Aušra Gerulaitienė, Virgilijus Ceslevičius.

Darbo partijos atstovas Kaišiadorių rajono savivaldybės taryboje bus Mindaugas Kuklierius.