Kokius aromatus pasauliui dovanoja Indija?

Kvapnus aromatas nė vieno nepalieka abejingo. O egzotiniai kvapai mums netgi leidžia tarsi nukeliauti į tokius tolimus ir paslaptingus kraštus kaip Indija. Įdomu, kokie kvapai vyrauja šioje šalyje? Jeigu nori su jais susipažinti, užsuk į internetinę parduotuvę „Mažoji Indija“. Čia galėsi įsigyti visus Indijos kvapus, kokių tik širdis panorės.

Kaip vienu metu patirti trigubą aromatinį malonumą?

Jei nori patirti dvigubą aromatinį malonumą, pasirūpink, kad namuose atsirastų sandalmedžio smilkalai ir Masala Chai arbata. Saldokas sandalmedžio smilkalų kvapas ir labai tampriai susietas su indiška kultūra, jis skleidžia dvasinę ramybę.

O karšta pasaldinta ir pagardinta kaitinančiais prieskoniais su imbieru Masala Chai arbata su pienu nuteikia romantiškam pokalbiui. Beje, kai kurių šios arbatos sudedamųjų dalių galima rasti ir aromatinguose smilkaluose.

Jeigu savo namuose dar rasite vietos Ghee saldainiams bei žvakėms, kurie pagaminti iš ypatingo sviesto, tai bendras jų skleidžiamas aromatas suteiks ypatingo jaukumo palaimą ir nukels į malonius prisiminimus.

Kaip galima apibūdinti Indijoje itin mėgstamą deginamų kamparo lapų kvapą?

Degančių kamparo lapų dūmų kvapas yra laikomas išskirtiniu ir itin artimu egzotiškai Indijai. Kamparo dūmai vienu metu veikia aštriai, budinančiai ir tuo pačiu raminančiai. Jie yra įprasta tradicinių indiškų ritualų, kurie atliekami per atitinkamas šventes, dalis. Tad mėgaudamiesi kamparo dūmais tikrai galėsite įsivaizduoti, jog atsidūrėte Indijoje.

Kokį neišdildomą įspūdį palieka jazminų žiedlapių smilkalai ir kokosų aliejus?

Baltus jazminų žiedus indės mėgsta įsisegti į ryškiai juodus plaukus. Tai daro ne vien dėl grožio, bet ir dėl šios puošmenos kvapo. O kai vakaro prieblandoje sėdite lauko terasoje ir leidžiatės svaiginami aromatingais jazminų smilkalais, galite drąsiai tvirtinti, jog susikūrėte tikrai indišką aplinką ir niekur iš jos nenorite pasitraukti.

Labai maloniai ir svajingai pasijusi ir tada, kai išsitepsi plaukus kokosų aliejumi. Šis atogrąžų stebuklus liudijantis kvapas yra labai artimas indų tautai, nes kiekvienas jos atstovas kokosų aliejumi tepasi plaukus. Tad juo pasinaudojus galima pasijusti, jog esi Indijos egzotikos dalelė.

Nr. 24/35