Pernai Kaišiadoryse žmogų nušovęs vyras nuteistas kalėti 11 metų

Kauno apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, Kaišiadorių rajono gyventoją pripažino kaltu dėl nužudymo bei neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Jam skirta 11 metų laisvės atėmimo bausmė.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad praėjusių metų rugsėjo vakarą garažų masyve, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, sėdėdamas savo automobilyje nuteistasis iš nelegalaus savadarbio šautuvo nušovė vyriškį, kuris nuo patirtų sužalojimų mirė įvykio vietoje.

Tyrimo duomenimis, žodinis konfliktas tarp asmenų galimai kilo dėl painių santykių su moterimi. Kaišiadoriškis paskambino pažįstamai moteriai norėdamas su ja pasikalbėti, tačiau telefonu atsiliepė kitas vyras. Jiems susiginčijus telefonu, vyrai nusprendė susitikti ir išsiaiškinti tarpusavio santykius. Nuteistasis, pasiėmęs su savimi nelegaliai laikomą savadarbį šautuvą su šaudmenimis, nuvyko į sutartą vietą. Pamatęs link jo besiartinantį vyrą, Kaišiadorių rajono gyventojas į jį šovė ir nuvažiavo.

Tyrimo metu nuteistasis prisipažino dėl nelegalaus šaunamojo ginklo ir šaudmenų laikymo, tačiau teigė, kad dėl nužudymo kaltę pripažįsta tik iš dalies.

Tyrimui vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Virginijus Mizaras.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto